Domowe ciasta

  • 2020-08-31, o 18:39
  • 9
  • 630
  • 8
  • 9

Domowe ciasta

Pieczecie w domu ciasta, czy kupujecie gotowe. Macie swoje ulubione ciacho? :) Chętnie upiekłabym jakiś smakołyk, może macie swoich faworytów? :)

Re: Domowe ciasta

Ja uwielbiam pumpkin pie, pieke w kazda jesien :)

Re: Domowe ciasta

lubię ciasto kubuś z tymi soczkami kubuś :) na pewno znajdziecie przepis w necie, w sumie łatwo sę robi, fajnei wygląda, w zalezności jakiego kubusia wybierzecie i jest bardzo smaczne

Re: Domowe ciasta

Ja uwielbiam wszystkie z kremami, śmietaną itp <3

Re: Domowe ciasta

Ja uwielbiam ciasta masowe, miodowe, z orzechami. Chyba większość mi smakuje :)

Re: Domowe ciasta

Preferuje pieczenie ciast w domu. Jakoś mam wiecej zabawy i satysfakcji dzieki temu, a i rodzinka nie narzeka jak ma nowy wyrób do spróbowania. Sklepowe mam wrażenie często nie tyle że smakują tak samo ale brak im tego "domowego" smaku i charakteru. 

 

Moimi ulubieńcami obecnie z racji października są dyniowe ciasteczka w kształcie .... dyni. I dyniowe ciasto / babka w keksówce. Do tego jeszcze klasycznie jabłecznik, sernik i skubaniec z wiśniami

Re: Domowe ciasta

Preferuje pieczenie ciast w domu. Jakoś mam wiecej zabawy i satysfakcji dzieki temu, a i rodzinka nie narzeka jak ma nowy wyrób do spróbowania. Sklepowe mam wrażenie często nie tyle że smakują tak samo ale brak im tego "domowego" smaku i charakteru. 

 

Moimi ulubieńcami obecnie z racji października są dyniowe ciasteczka w kształcie .... dyni. I dyniowe ciasto / babka w keksówce. Do tego jeszcze klasycznie jabłecznik, sernik i skubaniec z wiśniami

2020-10-13 08:42:27 autor jagodach

Masz racje, sklepowe ciasta nie smakują tak, jak domowe. Dlatego sama piekę. Codziennie robiłabym chyba nowe ciasto, tylko żeby "nie szło" w boczki i inne części ciała" :D Na jesień ciasto dyniowe obowiązkowo musi być, no i jabłecznik też :)

Re: Domowe ciasta

uwielbiam leśny mech ale szczerze to nie lubię piec

Re: Domowe ciasta

Ja tak noszę się z zamiarem zrobienia napoleonki, ale nie wiem czy mi się to uda w ten weekend.

Re: Domowe ciasta

Lubię tarty, ostatnio robiłam kokosową, prawie jak bounty :)

Re: Domowe ciasta

Nigdy nie robiłam napoleonki, masz dobry przepis czy chcesz spróbować pierwszy raz upiec? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: