Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 815
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Wszystko co obiecuje powiekszenie biustu to pic na wode, mozesz go co najwyzej ujedrnic zeby byl bardziej uniesiony

Żadne specyfiki nie podzialaja

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie napompuje ci biustu nic. Wizualnie można zmienić go czyt. podnieść i ujędrnić przez masaże, cwiczenia i dobre kosmetyki itp., ale tabletki nie zrobia ci nic magicznie.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

tylko operacja da widoczny efekt

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Według mnie warto zadbać o skórę, by była nawilżona i ujędrniona. W tym celu oczywiście polecam działać, ale na pewno nie tabletkami. Moja sąsiadka dawno temu brała jakieś tabletki i biust zrobił jej się ogromny. Niestety niedawno miała raka piersi i jedną ma usuniętą. Wszystko możliwe, że przez te tabletki. nie warto niszczyć sobie zdrowia. 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

wydaje mi się, że środki kosmetyczne dają tylko efekt estetyczny małego ujędrnienia skóry, natomiast efekty widoczne w rozmiarze to chyba tylko operacja albo przytycie ;)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja też żadnych niesprawdzonych specyfików raczej bym nigdy nie wzięła, bo to szkoda zdrowia 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Bez sensu się szpikować, moim zdaniem to ma tylko przyciągać uwagę i zachęcać do zakupu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Zgadzam się z jedną Panią co pisała u góry, że wszelkie kosmetyki typu kremy raczej będa miały na celu ujędrnić i nawilżyć skórę 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

tylko operacja da widoczny efekt

2020-09-29 00:37:45 autor pannacotta

 

raczej tak
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: