Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

  • 2020-07-03, o 13:19
  • 20
  • 3 369
  • 13
  • 17

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Ja robię makijaż samodzielnie :)

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Pojechałam do kosmetyki na makijaż na wesele, gdzie byłam świadkową... Wróciłam do domu, zmyłam to co ona mi zmalowała i sama sie pomalowałam 10 razy lepiej.

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

zależy od okazji

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Pojechałam do kosmetyki na makijaż na wesele, gdzie byłam świadkową... Wróciłam do domu, zmyłam to co ona mi zmalowała i sama sie pomalowałam 10 razy lepiej.

2020-09-11 12:43:51 autor Lauriina

 

Niestety nie każda kosmetyczka powinna zajmować się makijażem. Trzeba mieć odpowiednie wyczucie i umiejętności.

Zawsze sama, lubię się malować mam masę kosmetyków:)

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Zawsze sama. Znam siebie najlepiej i wiem w czym wygladam dobrze. Nie ufam innym osobom w tej kwestii.

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Zawsze sama. Znam siebie najlepiej i wiem w czym wygladam dobrze. Nie ufam innym osobom w tej kwestii.
2020-09-26 01:48:09 autor jvnka

 

Jakbym słyszała swoją siostrę ;)

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

Wykonuje sobie sama makijaż, ponieważ kosmetyczka nie zawsze zrobi coś tak jak chcę. Poza tym w mojej okolicy nie ma zbyt wiele kosmetyczek wykonujących makijaż w moim stylu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

W gruncie rzeczy ksmetyczka to osoba nie zajmująca się konkretnie makijażem. Makijażem profesjonalnie zajmuje się wizażystka :)

Re: Wykonujecie sobie same makijaż na większe okoliczności czy chodzicie do kosmetyczek? :)

zawsze sama, raz malowała mnie kosmetyczka i nie spodobało mi się kompletnie ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: