Co myślicie o paletkach Eveline?

  • 2019-12-01, o 12:40
  • 44
  • 7 577
  • 24
  • 30

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Z Eveline mam sparkle kupione na promocji i bardzo lubie te paletke :)

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Masz może do polecenia dobrą bazę pod cienie? :D Ale nie jakąś super drogą.

2020-08-14 09:12:21 autor cocosanca

 

Używam bazy Zoeva, ale mogę polecić też Nyx Proof It! Jako bazy można użyć też korektora, nakładając go na całą powiekę. Do lekko wilgotnej bazy, cienie pięknie się przyklejają.

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

hm nie miałam nigdy ale jak są w miare rozsądnej cenie to może akurat bo szukam takiej naturalnej teraz na co dzień

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Często są promocje na ich kosmetyki, więc warto spróbować. 

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Mam paletkę Charming Mocha i jest boska! Odcienie wspaniałe, pigmentacja super a pędzelek w zestawie taki mięciusi :D

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Firma idzie do przodu. Ich kosmetyki są coraz lepszej jakości, w tym cienie również. 

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Teraz w bierdonce są dostępne dwie cudowne palety Eveline, mianowicie chocolate i harmony. Ich pigmentacja jest cudowna, na youtube jest wiele testów tych palet. Adrianna Gontarska trafiła w samo sedno przy ocenie tych palet! :))

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Teraz w bierdonce są dostępne dwie cudowne palety Eveline, mianowicie chocolate i harmony. Ich pigmentacja jest cudowna, na youtube jest wiele testów tych palet. Adrianna Gontarska trafiła w samo sedno przy ocenie tych palet! :))

2020-12-11 16:23:22 autor Sylwia777

 

Komentarze na ich temat są bardzo przychylne. Sama jeszcze nie miałam okazji testować, ale wyglądają ładnie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Te nowe z biedry są piękne.

Re: Co myślicie o paletkach Eveline?

Kupiłam niedawno w promocji paletkę neonową z Eveline. Testowałam ją już, powiem tak, ładne kolory, ale blade, bardziej wychodzi pastel niż neon :) I zaakceptowałam to bo i tak potrzebowałam pastelowych cieni, ale w roli neonowej nie sprawdziły się. Niby używałam bazy pod cienie, nakładałam kilka warstw, ale to nie to co powinno być. Planuję jeszcze przetestować je pod białą farbę w jakiejś charakteryzacji :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: