Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

  • 2020-06-15, o 11:50
  • 34
  • 3 606
  • 17
  • 24

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

ekologiczniej to chyba w kremie. przynajmniej dla mnie :)

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Z szamponów no to ze skrzypem polnym albo pokrzywą, inne podrażniają mi skórę ale potem muszę mocno włosy nawilżać

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Nie każdy szampon naturalny będzie nam dobrze służył. Taka sama sytuacja jest ze zwykłymi szamponami.

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Naturalne szampony słabo myją włosy, lepiej czasami użyć czegoś z sls

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Stanowczo lepiej myć włosy i skórę głowy naturalnymi szamponami. :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Ostatnio umyłam włosy naturalnym szamponem i miałam po nim tak okropne, lepiące, ciężkie włosy i łupież. A moja mama i siostra go używają i u nich się sprawdza.

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Ja jestem fanką naturalnych kosmetyków, więc zdecydowanie polecę naturalne składy :) Sama używam szamponu i odżywki z APIS, które są naturalne i widzę pozytywne efekty. Poza tym te kosmetyki z APIS to mają normalne ceny po kosztują po 20-30 zł

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Wolę używać bardziej chemicznych produktów ale przynajmniej włosy są dobrze domyte. Nie zawsze naturalny szampon okazuje się lepszy od tyc ze wspomagaczami ;)

Re: Lepiej używać szampony do włosów o naturalnych skladach czy jednak tych standardowych?

Naturalnych

Wszystko zależy od tego co naszym włosom odpowiada
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: