Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

  • 2015-12-22, o 09:54
  • 62
  • 15 495
  • 40
  • 49

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

grubą lokówką, prostownicą nigdy nie umiałam się nauczyć, tylko koleżanki musiały pomagać

2020-08-05 10:14:30 autor czarnaali

 

Mi też prostownicą nie wychodzi.

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

Lokówką zawsze wyjdą mi takie jak chcę, prostownicą niestety nie.

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

luźne fale to można w sumie uzyskać zarówno lokówką jak i prostownicą 

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

A ja polecam sposoby na zimno! Najlepiej na skarpetki, a ostatnio widziałam nawet sposób na grube fale z użyciem pustych rolek po papierze toaletowym :D Spoko sposoby zero waste!Ale sama mam i lokówkę, i nawet automatyczną lokówkę, tylko trzeba pamiętać, żeby do niej zawsze wkładać suche włosy, a najlepiej jeszcze zabezpieczać silikonowym serum bez protein, żeby włosy ochronić przed gorącem i wpływem metalu, polecam Green Pharmacy np. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

U mnie nawet mocne loki robione lokowka po chwili zamieniaja sie po prostu w fale, wiec polecam lokowke :)

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

U mnie nawet mocne loki robione lokowka po chwili zamieniaja sie po prostu w fale, wiec polecam lokowke :)

2020-09-10 09:02:09 autor Polie

 

Próbowałaś przed nałożyć piankę, a po kręceniu włosów lakier? U mnie tylko tak powstają loki i tylko z mocnymi kosmetykami do włosów :)

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

teraz tylko w sumie jesy pytanie czy to ich nie niszczy.

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

teraz tylko w sumie jesy pytanie czy to ich nie niszczy.

2020-09-17 12:53:11 autor mopsik

Sądzę, że sporadyczne robienie fryzury prostownicą lub lokówką, nie obciąży mocno włosów. Co innego, jak narażamy na wysokie tempreatury codziennie nasze włosy.

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

takie fale można uzyskać lokówką babyliss bronze shimmer, mam i polecam, bardzo fajny, naturalny efekt to daje, bardzo mi się podoba jak to wygląda i w sumie robi się migiem, bo lokówka sie bardzo szybko nagrzewa

Re: Luźne fale - lokówką czy prostownicą ?

Próbowałam zrobić fale prostownicą, ale mi nie wychodzą ładne. Może to zależy od włosów. Moje szybko się rozprostowują i znikają. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: