stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

  • 2016-10-20, o 14:03
  • 67
  • 15 825
  • 43
  • 54

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Niektóre można od razu po ściągnięciu. A jaką wybierzesz to zalezy jakie masz paznokcie i wjakiej kondycji. Ja na przyklad z natury mam dosc wrazliwe, a po zdjeciu hybryd byly w koszmarnej kondycji... Dlatego wybralam taka specjalna odzywke z eveline, after hybrid wersja sensitive. Na efekty moze i musialam poczekac nieco dluzej, bo nie dzialala az tak intensywnie, ale dzieki temu paznokcie mi sie nie zniszczyly ani nie podraznily. Ogolnie jestem zadowolona z kuracji i co jakis czas ją powtarzam.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

A ja po ściągnięciu hybryd używam odżywki Pirolam. 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Stosowałam Golden rose diamentową i była super

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

po hybrydach dobry jest ibx ;)

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Mnie po hybrydach pomogła odżywka z Bielendy z olejkiem z konopi siewnych, na prawdę skuteczna. z tej serii Bio Vegan Nail Care

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Mnie pomaga wcieranie olejków, a najbardziej manicure japoński. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

nie stosuje

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

ja to różne odżywki testowałam po zdjęciu hybryd. I po niektórych niestety mnie piekło lub po prostu nie było widać efektów. Ostatecznie trafiłam na Bio Power z Eveline i tutaj muszę przyznać, że odżywka przypasowało mi w 100%.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

wypróbuj odżywkę eveline 8w1 w wersji sensitive. Ona pomoże na takie zniszczone hybrydą paznokcie. Do tego jeszcze mimo wszystko zastosowałabym suplementację, aby pobudzić szybszy wzrost paznokcia.

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

po ściągnięciu hybryd trzeba uważać na odżywki bo niektóre mogą podrażnić płytkę. Ja ci mogę polecić eveline sos z wapniem i kolagenem. Ja ją stosuje po hybrydach i nie czuje takich nieprzyjemnych efektów ubocznych jak np. pieczenie. Za to naprawdę szybko paznokcie się po niej regenerują :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: