Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

  • 2020-06-28, o 19:49
  • 33
  • 3 120
  • 22
  • 24

Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Neonail, Eveline 

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Tak, sama wykonuję manicure od kilku lat. Polecam bazę proteinową i top z Indigo, dla mnie najlepsze. A lakiery Venalisa, Lokai, Rosalind, Born Pretty, Semilac.

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Polecam lakiery Claresa, Indigo, Neinail, Rosalind. Sama robię mani hybrydowy :)

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Baza i top neonail, natomiast kolorowe lakiery to już bez różnicy. Wzystkie mi się sprawdzają.

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Nie każdy ma precyzję w palcach aby robic manicure i nie każdy ma na to czas Moim zdaniem dobrze jest jednak spróbować :) Lakierów jest bardzo wiele, ze swojej strony sugeruję wypróbować sobie tę firmę:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Z uwagi na to, ze krycie jest bardzo dobrze. Lakiery są dość gęste, jeśli nie przeszkadza Wam taka konsystencja to uzyskacie krycie ciemnych kolorów na poziomie jednej warstwy, krycie jaśniejszych kolorów to maksymalnie dwie warstwy. Od jakiegoś czasu unikam lakierów, które nie kryją po wspomnianych 2 warstwach, nie mam czasu na malowanie paznokci trzema albo czterema warstwami.

No i dziewczyny trzeba tutaj cierpliwości. Z każdym kolejnym malowaniem będzie Wam wychodziło coraz lepiej. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Ze swojego doświadczenia polecam Semilac, topy i bazy Indigo, Rosalind, Lokai, Missing99.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Baza i top neonail, natomiast kolorowe lakiery to już bez różnicy. Wzystkie mi się sprawdzają.

2020-07-02 11:42:09 autor ogk

Mam podobne zdanie. Mało tego, uważam ze lakiery z biedronki za 10 zł są lepsze niż semilac.

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Polecam jeszcze Lily Cute z Aliexpress, świetne krycie i trwałość, a cena bajeczna. 

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Neonail

Re: Wykonujecie same manicure hybrydowy? Jakie firmy lakierow polecacie?

Kocham NEONAIL, więcej piszę na (usunięto reklamę)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: