Pękające paznokcie

  • 2011-09-30, o 18:46
  • 115
  • 56 315
  • 72
  • 87

Re: Pękające paznokcie

Mi pomaga picie żelatyny. 

Re: Pękające paznokcie

Mi pomaga picie żelatyny. 

Re: Pękające paznokcie

Zacznij brać biotynę by się wzmonić od wewnątrz. A bezpośrednio na paznokcie zacznij stosować odżywkę Diament z Eveline. Taka kuracja powinna pomóc.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękające paznokcie

jak masz problem z paznokciami to wypróbuj odżwykę do paznokci z wapniem i kolagenem SOS z Eveline. Ona powinna sobie z tym poradzić. No i jak ktoś tutaj już pisał - działaj też od wewnątrz. Ja na twoim miejscu to bym zrobiła jeszcze jakieś badania.

Re: Pękające paznokcie

Może warto przypatrzeć się swojej diecie i suplementacji? To głownie ma wpływ na problemy z paznokciami, skórą i włosami :(

Re: Pękające paznokcie

Zgadzam się z @Basia - odżywka Diament z Eveline to jedna z lepszych w ich asortymencie. Paznokcie po niej są meeeeega mocne. Wystarczy sobie zrobić od czasu do czasu taką kurację i nie ma problemu z paznokciami.

Re: Pękające paznokcie

Polecam olejek rycynowy

Re: Pękające paznokcie

Witamina A+E w tabletkach działa cuda. Oczywiście regularne stosowanie

Re: Pękające paznokcie

Mi co prawda paznokcie nie pękają, ale aby je wzmocnić to stosuje odżywkę 6w1 rose z Eveline. Ma ładny delikatny kolor, dobrze odżywia paznokcie. Po niej to rosną mi jak szalone :)

Re: Pękające paznokcie

słabo z tymi pekającymi paznokciami, Może wypróbuj odżywkę Eveline Care and Colour 6w1 w kolorze rose.Ona powinna wzmocnić i ochronić paznokcie przed pękaniem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: