Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:

Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

• 2016-12-21, o 20:05
  • 20
  • 4 081
  • 18
  • 21

Re: Jak powinna wyglądać według Ciebie idealna randka?

Lot gdziekolwiek na takową randkę :D

Powinna odbyć się w sprawdzonej i wysokiej klasy restauracji! Mój facet wziął mnie ostatnio do www.n108restaurant.pl gdzie randka w tym stylu miała miejsce. Tamtejsze potrawy są przepyszne i bardzo nietuzinkowe!

Według mnie miejsce nie jest ważne. Jeżeli spodobaliście się sobie, to razem spędzony czas zasze będzie wydawał się idealny :)

Ja tam wybredna nie jestem :) dla mnie idealną randką jest ta, ktora mnie zaskoczy i będe widzieć, że mężczyzna w jakiś sposób się zaangażował i wysilił :) kolacja? jak najbardziej, może po prostu w knajpie, w której nigy nie byłam :) Film? owszem, ale może taki, ktorego sama bym nie wybrała :) lubię być zaskakiwana 

lot balonem

Jak dla mnie obojętnie gdzie, ale żeby w trakcie móc zapomnieć o istnieniu wszystkich innych ludzi dookoła :)

Pierwsza randka przede wszystkim powinna być w kameralnym, spokojnym miejscu typu park czy coś w tym stylu. Kiedyś poznałam partnera na erodate i na pierwsze spotkanie udaliśmy się do kina, co było niezbyt dobrym wyborem, nie mieliśmy za bardzo okazji ze sobą porozmawiać. Swoją drogą myśle że właśnie takie portale jak chociażby https://znajdzlove.pl/ są świetnym rozwiązaniem dla osób które mają problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki.

Wydaje mi się że na neutralnym polu, jakaś kawiarnia a potem spacer, jestem też taką osobą że na piwo też chętnie pójdę więc czemu nie, nic wystawnego ogólnie

raczej klasycznie

Najważniejsza sprawa, to odpowiedni partner, reszta się nie liczy :)