Paznokcie po żelach!

  • 2012-02-17, o 19:19
  • 75
  • 33 683
  • 48
  • 60

Re: Paznokcie po żelach!

Mnie żele strasznie zniszczyły paznokcie, zaczęły się łamać, rozdwajać. Kupiłam sobie odżywkę z olejkiem z konopi siewnych z Bielendy Bio Vegan Nail Care, uzywałam kilka miesięcy i pomogło. Paznokcie stały się wyraźniej mocniejsze

Re: Paznokcie po żelach!

Mnie żele strasznie zniszczyły paznokcie, zaczęły się łamać, rozdwajać. Kupiłam sobie odżywkę z olejkiem z konopi siewnych z Bielendy Bio Vegan Nail Care, uzywałam kilka miesięcy i pomogło. Paznokcie stały się wyraźniej mocniejsze

2020-09-17 20:48:47 autor

 Same w sobie żele nie niszczą paznokci, niszczy je nieumiejętna stylizacja i złe ściąganie :)

K.K.

Re: Paznokcie po żelach!

No to ja tutaj widzę ratunek w odżywce SOS z wapniem i kolagenem z Eveline. Jak paznokcie po żelach są zniszczone to nie ma co się bawić w takieś wmacowywanie oliwy czy coś takiego. Trzeba szybko i skutecznie działać odpowiednimi odżywkami.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paznokcie po żelach!

Ojej... ja pamiętam jakie miałam paznokcie w opłakanym stanie po żelach. Ale powiem ci, że szybko udało mi się je zregenerować odzywką Eveline SOS z wapniem i kolagenem. Tydzień/dwa tygodnie i paznokcie są w o wiele lepszej kondycji.

Re: Paznokcie po żelach!

Dzięki za te posty wyżej :) Ściągnęłam mojej mamie żele z paznokci (po ok 3 miesiącach) i... paznokcie są w opłakanym stanie. Mama ma sama z siebie już kruchą płytkę, nałożyłam jej na razie odżywkę z Sensique i na to lakier BB z Avon, ale boję się nieco, że trzeba będzie zastosować coś mocniejszego :/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: