Trendy w makijażu ślubnym

  • 2020-09-08, o 15:30
  • 16
  • 1 568
  • 9
  • 12

Trendy w makijażu ślubnym

Witajcie!Mam ślub i wesele w listopadzie. Czy możecie polecić jakieś trendy w makijażu, które na 90% będą dalej popularne w listopadzie? Teoretycznie to aż 2 miesiące, ale moja makijażystka kazała mi się już teraz rozejrzeć.

Re: Trendy w makijażu ślubnym

A bardziej klasyczny, rozświetlony look odpada?

Re: Trendy w makijażu ślubnym

dziwne, że to makijażystka kazała się rozejrzeć, przecież to ona powinna być w tym obeznana i sama przedstawić propozycje, ja bym pewnie po takim tekście ją zmieniła

Re: Trendy w makijażu ślubnym

dziwne, że to makijażystka kazała się rozejrzeć, przecież to ona powinna być w tym obeznana i sama przedstawić propozycje, ja bym pewnie po takim tekście ją zmieniła

2020-09-09 00:41:36 autor pannacotta

Ja też byłam trochę w szoku...

 

___________ https://fabrykafd.pl/

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Trendy szybko się zmieniają, więc postawiłabym na klasykę :) po prostu każ pomalować się troszkę mocniej niż zazwyczaj i poprosić o trwałe utrwalenie make-upu:) W końcu będziesz całowana i obściskiwana przez caaały wieczór i nie może Ci się look zepsuć 

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Makijaż ślubny musi być wyjątkowy, by panna młoda wyglądała w nim pięknie i tak samo pięknie, i komfortowo się czuła. Może makijażystce chodziło o to, byś poszukała inspiracji, co Ci się podoba, by w tym kierunku podążać. Nigdy nie da się uzyskać identycznego efektu, jak że zdjęcia, bo każda twarz jest inna, każde oko inne itd. Makijaż dobiera się indywidualnie do urody. Trendy trendami, ale jak coś nam nie pasuje, to nie będziemy wyglądać w tym ładnie. Polecam skorzystanie z makijażu próbnego u tej pani. Wtedy ustala się wszystkie szczegóły.

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Makijażystka sama powinna dobrać Ci odpowiedni do Twojego typu urody makijaż. Oczywiście konsultując wszystko z Tobą.

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Postawiłabym na klasykę. Ona nigdy nie wychodzi z mody.

Re: Trendy w makijażu ślubnym

dziwne, że to makijażystka kazała się rozejrzeć, przecież to ona powinna być w tym obeznana i sama przedstawić propozycje, ja bym pewnie po takim tekście ją zmieniła

2020-09-09 00:41:36 autor pannacotta

 

Dokładnie, może warto rozejrzeć się za inną makijażystką?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Niedługo biorę ślub i właśnie szukam inspiacji na makijaż.

Re: Trendy w makijażu ślubnym

Makijażystka zawsze powinna mieć wizję makijażu, jaki nam pasuje. Oczywiście można jej pokazać jakieś zdjęcia, które Wam się podobają. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: