Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

  • 2020-06-22, o 11:33
  • 39
  • 4 135
  • 22
  • 25

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

moja fryzjerka mi powiedziala że najlepszy sposób to układanie włosów na szczotce lub przy pomocy lokosuszarki, ja mam suszarkę babyliss z jonizacją, moja jest z linii exclusive, układam włosy właśne na szczotce i są gładkie, nie puszą się i taka fryzura mi się trzyma cały dzień

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Nakładam olejek mango na końcówki włosów, susze je naturalnie, nie prostuje i nic z tych rzeczy.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Sprawdź swoje kosmetyki i zobacz, czy nie używasz za dużo protein albo nawilżaczy, bo włosy niebędące w równowadze PEH najbardziej się puszą. Olejowanie pomaga, emolienty i silikony do wygładzania, ale moze jednak masz kręcone/falowane włosy? To też może być przyczyną, sprawdź z jakimś żelem i wygniatając je po rozczesaniu na mokro :D Znajdziesz dużo filmików na yt jak to zrobić, żeby sprawdzić czy faktycznie może się kręcą.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Nakładam olejek mango na końcówki włosów, susze je naturalnie, nie prostuje i nic z tych rzeczy.

2020-07-28 09:48:20 autor Lauriina

 

O nigdy nie używałam tego olejku do włosów.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

nie mam, olejki u mnie nie działają

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Ja robie sobie maseczke zmieszana z olejkiem migdałowym

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

u mnie super sposobem na puszące się włosy było oprócz nakładania dociążających odżywek także układanie włosów, fryzjerka mi powpowiedziała zakup suszarko-lokówki, kupiłam sobie babyliss i ną układam codziennie w sumie włosy, są gładsze, błyszczące bo ten sprzęt ma także jonizację

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Sama stosuję maski do włosów tak dwa razy w tygodniu zostawiam na około 20 minut i potem dopiero spłukuje bo zauważyłam że takie 3 minutowe niewiele robią

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Efekty po zabiegu olaplex mnie bardzo zachęcają do wypróbowania go.

Re: Macie jakieś sposoby na 'puszące' się włosy?

Ja używam maski do włosów przedłużanych z kawiorem z firmy Headstyler. Mimo, że jest do włosów przedłużanych to stosuję ją na swoje naturalne, na same końcówki.  Maska jest intensywnie nawilżająca i dyscyplinująca, włosy są wygładzone i ujarzmione. Cena też jest spoko 500 ml maski za 65 zł, dodatkowo już od jakiegoś czasu mają promocję dwie w cenie jednej to już w ogóle super! Polecam :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: