Czego używacie do demakijażu?

  • 2016-01-18, o 20:42
  • 72
  • 9 921
  • 41
  • 48

Re: Czego używacie do demakijażu?

Ja mam piankę bo delikatniejsza jest :)

Re: Czego używacie do demakijażu?

Obecnie używam mleczko do demakijażu firmy bourjois

Re: Czego używacie do demakijażu?

Cześć wszystkim. Od lat używam kojący żel do demakijażu oczu Novage oraz diamentowy płyn micelarny z Oriflame. Żel jest bezzapachowy, delikatny dla oczu, ale bezwzględny dla kosmetyków kolorowych. Natomiast płyn micelarny usuwa bardzo dokładnie makijaż z twarzy dodatkowo napina i rozświetla skórę, Polecam!

Re: Czego używacie do demakijażu?

Cześć wszystkim. Od lat używam kojący żel do demakijażu oczu Novage oraz diamentowy płyn micelarny z Oriflame. Żel jest bezzapachowy, delikatny dla oczu, ale bezwzględny dla kosmetyków kolorowych. Natomiast płyn micelarny usuwa bardzo dokładnie makijaż z twarzy dodatkowo napina i rozświetla skórę, Polecam!

2020-08-25 21:17:30 autor Mon95

 

Czy ten płyn do demakijażu nadaje się do skóry tłustej, skłonnej do zapychania? :)
K.K.

Re: Czego używacie do demakijażu?

Ja mam piankę bo delikatniejsza jest :)

2020-08-20 11:08:19 autor pineczka

 

A jaką piankę?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czego używacie do demakijażu?

Eveline płyn micelarny różowy

Re: Czego używacie do demakijażu?

Płyn z Eveline (czarny), czasem Garnier płyn micelarny. Gdy mam lenia to używam chusteczek do demakijażu zazwyczaj pierwszych jakie się nawiną w drogerii, do charakteryzacji używam takich z dodatkiem węgla lub herbaty

Re: Czego używacie do demakijażu?

Zwykły olejek do demakijażu zazwyczaj + chusteczki do demakijażu jeżeli zostają jakieś pozostałości. Oczywiście później myje twarz pianka do twarzy. Pozdrawiam! 

Re: Czego używacie do demakijażu?

Cześć wszystkim. Od lat używam kojący żel do demakijażu oczu Novage oraz diamentowy płyn micelarny z Oriflame. Żel jest bezzapachowy, delikatny dla oczu, ale bezwzględny dla kosmetyków kolorowych. Natomiast płyn micelarny usuwa bardzo dokładnie makijaż z twarzy dodatkowo napina i rozświetla skórę, Polecam!

2020-08-25 21:17:30 autor Mon95

 

Czy ten płyn do demakijażu nadaje się do skóry tłustej, skłonnej do zapychania? :)
2020-08-26 23:53:38 autor Amante

Również z chęcią się dowiem. 

Re: Czego używacie do demakijażu?

Garnier miceralny, ewentualnie przed tym jakis zel do mycia twarzy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: