L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

  • 2020-09-02, o 23:46
  • 8
  • 879
  • 6
  • 8

L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Czy lepiej używać mieszanek glinek czy tylko jednej glinki naraz?

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Ciekawe pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, czy by nie zmieszać glinek. Zawsze używam tylko jednej. 

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Zawsze używam jednej i szczerze mówiąc, nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby mieszać glinki ;)

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

2 można pomieszać więcej to już chyba za dużo

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Dobre pytanie, chyba spróbuję sama wymieszać dwie na próbę :)

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Jak będę robiła sobie glinki, to spróbuję wymieszać :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Można mieszać jak najbardziej. Przykładowo kiedy mamy delikatną cerę ale skłonną do przetłuszczania i wyprysków to trzeba uważać z glinką zieloną by nie przesuszyła za bardzo ale np jak już dodasz do niej białą glinkę to złagodzi ona działanie zielonej a działanie będzie jak obu glinek. 

 

Inny sposób to zamiast mieszać glinki stosuj np. na strefę T zieloną a na policzki białą. 

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Można mieszać jak najbardziej. Przykładowo kiedy mamy delikatną cerę ale skłonną do przetłuszczania i wyprysków to trzeba uważać z glinką zieloną by nie przesuszyła za bardzo ale np jak już dodasz do niej białą glinkę to złagodzi ona działanie zielonej a działanie będzie jak obu glinek. 

 

Inny sposób to zamiast mieszać glinki stosuj np. na strefę T zieloną a na policzki białą. 

2021-10-06 13:52:05 autor jagodach

Też dobra opcja :)

Re: L’Oréal - CZYSTA GLINKA - Rozjaśniająca maska do twarzy z 3 glinkami i Yuzu - 50 ml

Ja bym jednej używała

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: