Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

  • 2020-07-12, o 09:25
  • 20
  • 1 783
  • 11
  • 12

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Nie spotkałam się z promocją na HB :D Chyba trafiam zawsze na nieodpowiedni moment, bez promki ;)

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

w inglocie coś znajdziesz

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Nie spotkałam się z promocją na HB :D Chyba trafiam zawsze na nieodpowiedni moment, bez promki ;)
2020-08-24 10:53:24 autor koniczyna684

Ja właśnie ostatnio kupowałam koleżance palete z HB na stoisku z wyprzedażami w Sephorze -40 % obniżka, niektóre były -50 %. Więc warti szukać, polecam te stoliki z wyprzedażami, można tam znaleźć cuda cudeńka :D 

K.K.

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

U mnie niestety nie ma w najbliższym mieście Sephory, ani Douglasa. Wiem, że czasem są niezłe promocje. 

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Ja mam blisko, ale nie lubie atmosfery w tych sklepach. Co chwile jest sie mierzonym wzrokiem ;/ 

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Ja mam blisko, ale nie lubie atmosfery w tych sklepach. Co chwile jest sie mierzonym wzrokiem ;/ 

2020-08-31 13:07:33 autor Lauriina

To prawda, atmosfera w tych sklepach jest dosyć dziwna. Czasem odnoszę wrażenie, że patrzą na klienta, jak na potencjalnego złodzieja, albo osobę, która idzie wymacać wszystko i tak nic nie kupi. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Lepiej w to nie klikać ;)

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

o boże totalnie, jak kiedyś pytałam o krem albo zestaw na święta i była w stanie dużo wydać babka zamiast profesjonalnie doradzić to pokazała mi jeden krem z najniższej półki i powiedziała że to wszystko co mi może polecić no śmiech na sali a chciałam sprezentować coś ekskluzywnego to ta patrzyła na mnie z góry

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Rzadko bywam w tego typu sklepach, bo mam zwyczajnie bardzo daleko. Ale też nie czuję się tam komfortowo. Zasobność portfela, chęć zrobienia zakupów oceniają po wyglądzie. Poważnie podchodzą do osób, które wyglądają na bogate.

 

Re: Cienie / paletki z odcieniem brzoskwiniowym

Idealna paletka z brzoskwiniowymi i brązowymi cieniami to Too Faced Sweet Peach. Super pigment i świetna konsystencja cienia. Polecam! :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: