Szkolenia kosmetyczne

  • 2017-08-26, o 13:43
  • 19
  • 5 108
  • 19
  • 19

Re: Szkolenia kosmetyczne

Warto, tylko pamiętaj niestety, że dopisanie wizażysty do swojej działalności zmusza cię do zakupu kasy fiskalnej

Re: Szkolenia kosmetyczne

Warto :) klienci też często interesują się jakie szkolenia skończyłas i na tej podstawie wybierają salon, usługę
K.K.

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ja wybieram się na kurs do Patrycji Zielińskiej do Lashes & Brows, Warszawskiej Akademii Szkoleniowej marki Secret Lashes. Szczególnie interesuje mnie kurs z Brow Henna, któraś z Was jest po tym szkoleniu? U tej instruktorki? Słyszałam, że jest świetna, wymagająca, ale potrafi przekazać ogromną wiedzę. No i sama jest laureatką wielu konkursów i mistrzostw ze stylizacji brwi i rzęs. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ja wybieram się na kurs do Patrycji Zielińskiej do Lashes & Brows, Warszawskiej Akademii Szkoleniowej marki Secret Lashes. Szczególnie interesuje mnie kurs z Brow Henna, któraś z Was jest po tym szkoleniu? U tej instruktorki? Słyszałam, że jest świetna, wymagająca, ale potrafi przekazać ogromną wiedzę. No i sama jest laureatką wielu konkursów i mistrzostw ze stylizacji brwi i rzęs. 

2020-06-20 23:26:49 autor Arnika

 

Nie byłam u niej na żadnym szkoleniu, ale obiło mi się o uszy, że warto.

Re: Szkolenia kosmetyczne

Jestem za.

Re: Szkolenia kosmetyczne

Czy w lubelskim jest coś wartego polecenia, żeby się doszkolić?

Re: Szkolenia kosmetyczne

szkolenia są ważne

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ja w dobie pandemii postawiłam na kursy online, które robiłam na kwarantannie, na lockdownie i izolacji. Naprawdę świetna sprawa, wiadomo, komsetyki trzeba samemu sobie załatwić ale cena i możliwość odtworzenia tego później zdecydowanie zachęca. Robiłam i w dalszym ciągu robię kursy u pani Patrycji Klempki i pani Hani Zygmanowskiej. Bardzo wygodna forma nauki :)

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ja w dobie pandemii postawiłam na kursy online, które robiłam na kwarantannie, na lockdownie i izolacji. Naprawdę świetna sprawa, wiadomo, komsetyki trzeba samemu sobie załatwić ale cena i możliwość odtworzenia tego później zdecydowanie zachęca. Robiłam i w dalszym ciągu robię kursy u pani Patrycji Klempki i pani Hani Zygmanowskiej. Bardzo wygodna forma nauki :)
2021-08-13 12:22:18 autor yumimadoka

 

Muszę spojrzeć na ofertę szkoleniową tych pań :)

Re: Szkolenia kosmetyczne

Warto się na to wybrać, jeśli wiążecie z tym swoja przyszłość. 

2019-05-20 07:32:19 autor Lenarka

 

zgadzam się
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: