Bardzo zniszczone włosy

  • 2015-08-20, o 18:04
  • 81
  • 26 381
  • 60
  • 68

Re: Bardzo zniszczone włosy

Trzeba pociąć koncowki

Re: Bardzo zniszczone włosy

Sprawdzone i rekomendowane przez wiele osób preparaty można znaleźć tu: https://kaminomoto.pl/

Re: Bardzo zniszczone włosy

Moim zdaniem, skrócić troszkę i zacząć olejować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo zniszczone włosy

Olejowanie nie jest wcale dobre dla każdego rodzaju włosów, niezależnie od oleju. Trzeba metodą prób i błędów dopasować sobie pielęgnację.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Mi olejowanie nie pomogło.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Dobrze dobrany szampon jeszcze pomoże. usunięto reklamę np. tutaj masz tego w opór, dobierz do rodzaju włosów.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Różne kosmetyki do włosów o profesjonalnym charakterze ma w ofercie Chantal w serii Prosalon, którą starają się promować usunięto reklamę. Kierunek, który możesz sprawdzać szukając czegoś co naprawdę działa/

 
 

Re: Bardzo zniszczone włosy

Moje wlosy byly w oplakanym stanie, sklonna bylam sie ogolic na łyso i kupic peruke. Po porodzie sie tak posypały a potem karmienie piersia nie pomoglo. Czytalam duzo i testowalam kosmetyk za kosmetykiem az doczytalam ze poza nimi musze stosowac suplementy. Na stronie usunięto reklamę kupilam suplement mother's formula virtue herbs to taka ziolowa mieszanka. Teraz moge sie pochwalić ze mam 3 szczotki do włosów i piękne lśniące loki :)

Re: Bardzo zniszczone włosy

Moje wlosy byly w oplakanym stanie, sklonna bylam sie ogolic na łyso i kupic peruke. Po porodzie sie tak posypały a potem karmienie piersia nie pomoglo. Czytalam duzo i testowalam kosmetyk za kosmetykiem az doczytalam ze poza nimi musze stosowac suplementy. Na stronie eksperciwlosow.pl kupilam suplement mother's formula virtue herbs to taka ziolowa mieszanka. Teraz moge sie pochwalić ze mam 3 szczotki do włosów i piękne lśniące loki :)

2022-09-27 22:45:12 autor playdolka

 

jak długo stosowana była kuracja?

Re: Bardzo zniszczone włosy

Moje wlosy byly w oplakanym stanie, sklonna bylam sie ogolic na łyso i kupic peruke. Po porodzie sie tak posypały a potem karmienie piersia nie pomoglo. Czytalam duzo i testowalam kosmetyk za kosmetykiem az doczytalam ze poza nimi musze stosowac suplementy. Na stronie eksperciwlosow.pl kupilam suplement mother's formula virtue herbs to taka ziolowa mieszanka. Teraz moge sie pochwalić ze mam 3 szczotki do włosów i piękne lśniące loki :)

2022-09-27 22:45:12 autor playdolka

dziekuje bardzo za polecenie, poczytam o tych produktach :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: