Prezent dla chłopaka

  • 2015-11-28, o 13:02
  • 70
  • 15 299
  • 53
  • 57

Re: Prezent dla chłopaka

Ja kupilam swojemu zestaw bitow do wkretarki i wiertla. Jest majsterkowiczem to mu sie przyda :)

Re: Prezent dla chłopaka

Odwieczny problem co mu podarować. Moim zdaniem jednak nie ma co się silić na oryginalność.  Ale dobrze jest podarować coś praktycznego coś co mu się przyda, ale nie będzie jednocześnie zalegało niepotrzebnie w szafie czy na półce. Odpadają moim zdaniem jakieś figurki czy inne gadżety. Za to facet na pewno ucieszy się z podarowania dla niego jakiejś elektroniki czy czegoś nowego do ubrania. Obecnie mamy okres wyprzedaży, tak więc łatwo jest upolować coś szałowego. Dobrze jest zorientować się tutaj  USUNIĘTO REKLAMĘ a stronie są podane kody rabatowe. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Prezent dla chłopaka

Kup sobie coś pięknego z tego sklepu i będzie to dla niego najlpeszy prezent hahaha (usunięto reklamę)

Re: Prezent dla chłopaka

z doświadczenia mojego akurat wszyscy faceci z jakimi byłam nie przepadali za niespodziankami więc umawiałam się zn imi co chcą dostać i zawsze dzięki temu prezent trafiony był ;) ostatnio mi sie udało bo akurat mówił mój dużo że go plecy bolą to go wysłałam na mazaż do fizjoterapeuty i się mega ucieszył akurat z tego ale normalnie to nie robimy takich niespodzianek, ja też zawsze ustalam co dostane mało romatycznie acz praktycznie ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent dla chłopaka

Ja np. kupiłam teraz dla chłopaka wyjście na stand up. + fajny sposób na spędzenie razem czasu ;)

Re: Prezent dla chłopaka

Dla mnie świetny pomysł to gra planszowa

Re: Prezent dla chłopaka

Stand up i gry planszowe to dla mnie super pomysł. Na pewno przy następnej okazji to wleci do listy potencjalnych prezentów

Re: Prezent dla chłopaka

Najlepiej jest wybrac to co sobie obecnie marzy. Mój chłopak ostatnio wymarzył sobie domową siłownię i po prostu kupuję ciężary 

Re: Prezent dla chłopaka

Mój chłopak jest muzykiem, gra na gitarze. Kupiłam mu drewniane broszki: jedną z motywem gitary elektrycznej, drugą - akustycznej. Bardzo mu się to spodobało, nosi albo na koncerty albo po prostu casualowo… w końcu muzyka to nie tylko pasja, to styl życia xD

Re: Prezent dla chłopaka

Mój chłopak jest muzykiem, gra na gitarze. Kupiłam mu drewniane broszki: jedną z motywem gitary elektrycznej, drugą - akustycznej. Bardzo mu się to spodobało, nosi albo na koncerty albo po prostu casualowo… w końcu muzyka to nie tylko pasja, to styl życia xD

2021-02-19 15:56:16 autor cassandra

Kurczę, mój może nie jest profesjonalnym muzykiem, ale lubi sobie pobrzdąkać na gitarze. Gdzie takie muzyczne brochy można dostać? :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: