Blizny - sposoby i kosmetyki

  • 2013-07-09, o 17:24
  • 100
  • 37 942
  • 57
  • 76

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Obecnie używam maści Cepan, której głównym składnikiem jest cebula.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

może kosmetyczka coś pomoże 

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Ale te blizny sa swieze i nadal czerwone? Bo jak nie to kosmetyk nic nie da.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Polecam krem octenicare! Sama go stosowałam na swoje liczne blizny i przyniósł naprawdę zadowalające mnie efekty. Większość blizn zniknęła całkowicie, a część zdecydowanie złagodniała. Nie spodziewałam się aż takich rezultatów po stosowaniu tak łagodnego kremu.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Polecam krem octenicare! Sama go stosowałam na swoje liczne blizny i przyniósł naprawdę zadowalające mnie efekty. Większość blizn zniknęła całkowicie, a część zdecydowanie złagodniała. Nie spodziewałam się aż takich rezultatów po stosowaniu tak łagodnego kremu.

2020-07-06 15:44:12 autor

 

U mnie nie zauważyłam poprawy w wyglądzie blizn, za to pielęgnacja skóry na pięć z plusem.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Niestety ale kosmetyki mają w tym zakresie słabe działanie. Blizny to zmiana w strukturze skóry i często aby je usunąć trzeba wybrać się na zabieg. Nie piszę tutaj o poważnych operacjach ale dobre działanie daje laser. Nie będzie w stanie zlikwidować blizn całkowicie ale będzie w stanie wyraźnie je zmniejszyć. I sprawić że będą mniej rzucały się w oczy. Laser działa również na starsze blizny . Zabiegi przeprowadzane są w tej klinice USUNIĘTO REKLAMĘ  Mieści się w Rzeszowie. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Ogólnie to na blizny polecam laser. Kiedyś stosowałam kilka maści, ale niewiele to pomogło..

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Laser jest najbardziej skuteczny

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Poddawałyście się zabiegom laserowym? Po ilu sesjach była poprawa?

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

to chyba za każdym razem zależy od tego co akurat u ciebie się dzieje na skórze i w jakim ona jest u ciebie stanie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: