Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

  • 2020-06-05, o 09:23
  • 16
  • 2 609
  • 13
  • 15

Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

paski wybielajace cresh dzialaja

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Paski wybielające i pasty do zębów.

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Nie, ale mam zamiar u stomatologa. 

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

a wiecie może jak to jest z tymi lampkami do zębow? widziałam już kilka razy to że ludzie sobie czymś smarowali zęby a póxniej wkładali cos na kształt szczeki do buzi i im to się tam w środku świeciło. to niszczy szkliwo?

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

a wiecie może jak to jest z tymi lampkami do zębow? widziałam już kilka razy to że ludzie sobie czymś smarowali zęby a póxniej wkładali cos na kształt szczeki do buzi i im to się tam w środku świeciło. to niszczy szkliwo?

2020-06-08 11:55:26 autor EVEA

 

Pierwsze słyszę o czymś takim . Najlepiej chyba zapytać stomatologa, co byłoby najbezpieczniejsze.

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Używam wybielających past do zębów. Próbowałam też kuracji Biała Perła.

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Domowe sposoby nie dają najczęściej pożądanych rezultatów. I nie polecam jeśli zależy Wam na świetnym efekcie. Taki efekt może dać jedynie wizyta u stomatologa oraz wybielanie profesjonalne. Nie ma się tutaj co oszukiwać. Sama miałam wybielanie nakładkowe i pewnie wybrałabym się na nie jeszcze raz. Zęby mam białe, bielsze niż gdy wybielałam domowymi metodami.

USUNIĘTO REKLAMĘ Dobrze jest zobaczyć sobie opis zabiegu. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

niestety papieroski i awa daja nieładny żolty odcien, kupiłam węgiel specjalny do wybielania i trochę ppomaga do tego pasta wybielająca, więcej nie chce mi się robić ale nawet przy tym efekt widoczny jest ;)

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

Kupuję pastę w swoim zielarskim, taką z naturalnymi składnikami i myję min 3 razy dziennie, widziałam różnicę już po tygodniu

Re: Wybielacie swoje zęby? Jak tak to jakie macie na to sposoby?

 

wybielam zęby mniej więcej raz w roku, ale nigdy sama i nigdy w domu tylko u stomatologa. Szybciej i bezpiecznie. Poza tym są okresy, gdzie są spore rabaty na zabiegi wybielające. Od kilku lat leczę i wybielam zęby w klinice Piodent w Pruszkowie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: