Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

  • 2016-01-24, o 18:45
  • 50
  • 14 973
  • 40
  • 44

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Sprawdzałam sobie ich projekty i rzeczywiście są bardzo ciekawe, jednak nie wiem czy bym się zdecydowała na ich kupienie. Sprawdzałam sobie ceny takich projektów i są drogie. Rozumiem, że takie ubrania są produkowane w mniejszej ilości i ich cena jest droższa z tego powodu, jednak obecnie przy moich finansach nie mogę ich kupić. Tak więc poluję głównie na promocje w sieci. W tańszych sklepach w sieci również można znaleźć dla siebie wiele tanich ubrań i butów w ciekawych wzorach. Polecam to miejsce usunięto reklamę Bardzo fajny sklep obuwniczy. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Wybieram to co mi się po prostu podoba. Nie patrzę się tak bardzo na firmę ale zwracam uwagę na to czy dana rzecz jest dopasowana do mojego stylu oraz czy jest dobrej jakości. Kupuję naturalne tkaniny oraz srebrną biżuterię. 

Zerknijcie sobie tutaj usunięto reklame

 

W sklepie ostatnio miałam możliwosć kupienia kilku fajnych bibelotów. 

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Czasami tak jednak niekiedy projekty mi sie nie podobają. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

niestety nie bo większość z tych co widziałam ma mocno zawyżoną cenę a niekiedy nie ma wcale fajnej jakości

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Wybieram to, co mi się podoba. W dobrej jakości i cenie :) Niezależnie od marki. 

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Czasami kupuję, aczkolwiek wolę sprawdzone zródła, typu butik internetowy Stylowe A.M. Wiem, że tam kupię fajne ubrania w rozsądnej cenie, inne niż te które promują sieciówki.

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Kupuje ubrania ktore mi sie podobaja, nie patrze ile lat ma projektant :P

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

nie 

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

raczej nie

Re: Czy kupujecie ubrania bądź dodatki od młodych projektantów ???

Może nie od projektantów, ale staram się kupować ubrania od polskich marek jak Hibou. To nie jest sieciówka. Oni mają super jakość ubrań bo nie robią masówki. A przy tym wspieram polski biznes :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: