Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 617
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

2019-05-20 20:15:59 autor koniczyna684

 

Jak bardzo widoczne są efekty i po jakim czasie? :)
2019-05-20 23:57:24 autor Amante

Właśnie szybko. Po pierwszym użyciu skóra już jest napięta w dotyku i wizualnie wygląda lepiej. Miesiąc używania i jest znaczna poprawa, przynajmniej u mnie :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

2019-05-20 20:15:59 autor koniczyna684

 

Jak bardzo widoczne są efekty i po jakim czasie? :)
2019-05-20 23:57:24 autor Amante

Właśnie szybko. Po pierwszym użyciu skóra już jest napięta w dotyku i wizualnie wygląda lepiej. Miesiąc używania i jest znaczna poprawa, przynajmniej u mnie :)

2019-06-07 22:46:34 autor koniczyna684

 

Kurcze to może się zdecyduje, bo zawsze odstraszala mnie cena, ale jak są takie efekty to się zdecyduje. Stosuje eveline i nic nie widzę :(
K.K.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Nie wierzę w to by balsam usuwał cellulit

:)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

sam balsam na cellulit raczej nie pomoże. Postaw na dobre nawodnienie ogranizmu i stosuj mleczko ujędrniające z eveline - o to

. Do tego dietka (zero fast foodów) i zobaczysz niedługo efekty :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na Twoim miejscu nie miałabym wysokich oczekiwań co do stosowania samego balsamu. Sama to przechodziłam i jedyną skuteczną metodą na pozbycie się cellulitu jest połączenie kilku metod i trzymanie się ich. Najlepiej działa połączenie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych, masaży oraz na dobicie jakiś zabieg u kosmetyczki. Takie rzeczy jak balsamy czy tabletki na cellulit takie jak są opisane tu usunięto reklamę działają wspomagająco a nie eliminująco. Wiem co mówię. Sama przez to przechodziłam.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja bym jednak bardziej stawiała na naturalne rzeczy jezeli chodzi o jakieś balsamy i peelingi do ciała z cellulitem, bo to jednak wchodzi w skóre a chemii i tak mamy już w nadmiarze jeżeli chodzi o nasze ciała. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Działanie powinno być tutaj wieloetapowe. Tylko wtedy jest skuteczne.  Czyli odpowiednia dieta, duża ilość ćwiczeń fizycznych oraz picie dużych ilosci wody codziennie. Picie wody oczyszcza organizm i zmniejsza cellulit.

Dobrze jest również poczytać sobie o kosmetykach wpływających na cellulit. Poczytac sobie głównie o ich składach bo jest to bardzo ważne.

USUNIĘTO REKLAMĘ

Dobre rezultaty moim zdaniem daje krem sinial. Który tani nie jest ale za to jak skuteczny.  Nie ma co tutaj patrzeć jedynie na cenę bo nie ma to takiego znaczenia jak jakość kosmetyku. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na cellulit stosuje się chyba zabiegi laserowe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Miałam już całe mnóstwo balasmów anycellulitowych. Nie robiły zazwyczaj nic, nawet z dietą i ćwiczeniami. Najlepsze okazywały się za każdym razem kosmetyki z Elancyl. Zaryzykowałam, bo cena ich jest wysoka, ale jednak coś w poprawie wyglądu skóry widać. A jak kiedyś dodatkowo ćwiczyłam i byłam na diecie, to efekt był naprawdę dobry. Samo mazianie się nie wystarczy, trzeba choć odrobinę się wysilić. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Balsam nic nie pomoże, potrzebne są inne sposoby na cellulit
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: