Depilacja depilatorem i wrastające włoski

  • 2012-04-23, o 21:54
  • 153
  • 100 038
  • 61
  • 103

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Już zapomniałam jak to jest golić się za pomocą maszynki i depilatora. Odkąd regularnie chodzę na zabieg depilacji laserowej na sprzęcie palomar vectus, który przeprowadzam w salonie Mariposa depicare.pl. Mam teraz spokój na długi, długi czas.

Polecam peeling kawowy i cukrowy DIY :)

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Zawsze znajdzie się jakiś włosek, co mi wrasta po depilacji i nie mam na to żadnego sposobu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

To jest niestety minus depilatora mechanicznego. Najlepej zdecydować sie na depilacje laserem. Warto jednak zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia, bo jest to bardziej praktyczne. Można się bowiem pozbyć problemu na długi okres czasu, najlepiej laseem vectus, jest najnowocześniejszy i daje najlepsze efekty. 

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja sie przerzucilam po prostu na depilator laserowy, po zwyklym tez mialam duzo stanow zapalnych.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja sie przerzucilam po prostu na depilator laserowy, po zwyklym tez mialam duzo stanow zapalnych.

2020-06-25 09:08:56 autor Trusiak

 

Jaki masz depilator laserowy?

Przy wrastajacych włosach peelingi to podstawa

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Z uwagi na problem wrastających włosków dobrze jest zdecydować się na zapisanie się na depilację laserem. Nie oszukujmy się, obecnie jest to najskuteczniejsza metoda depilacji. Nie jest to tania decyzja, szczególnie, że trzeba często wybrać się na wiele sesji. Będzie to jednak dla nas wygodne. Skuteczność zależy tutaj oczywiście od urządzenia. Są różne i różne jest ich działanie. USUNIĘTO REKLAMĘ Dobrze jest wcześniej zapoznać się z tą tematyką. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Widzę że ten 0roblem powszechny niestety ciężko jest sobie z nim poradzic

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja też miałam ten sam problem przy depilatorze. Teraz jestem po depilacji laserowej i mam święty spokój z goleniem, z podrażnieniami itp.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: