Paznokcie po żelach!

  • 2012-02-17, o 19:19
  • 75
  • 33 692
  • 48
  • 60

zależy jak szybko rosną twoje paznokcie, ale jeśli obetniesz je na krótki i potraktujesz odzywką, powinny w miare szybko odżyć. a na krótko lepiej obciąć, bo takie miękkie paznokcie mają tendencję do łamania się od byle czego niestety

Re: Paznokcie po żelach!

zależy jak szybko rosną twoje paznokcie, ale jeśli obetniesz je na krótki i potraktujesz odzywką, powinny w miare szybko odżyć. a na krótko lepiej obciąć, bo takie miękkie paznokcie mają tendencję do łamania się od byle czego niestety

Re: Paznokcie po żelach!

po żelach to zacznij stosować odżywkę Diament z Eveline. Szybko zobaczysz poprawę w paznokciach. Z tydzień, dwa i nie będziesz widziała negatywnych skutków noszenia sztucztych paznokci. Tylko stosuj się go zaleceń producenta

Re: Paznokcie po żelach!

Też mam paznokcie w dużo gorszej formie po żelu, czy hybrydzie. Bez są w najlepszej kondycji.

Re: Paznokcie po żelach!

Moje po żelach i hybrydach też są cieńsze, giętkie i łatwo się łamią. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paznokcie po żelach!

Moje po żelach i hybrydach też są cieńsze, giętkie i łatwo się łamią. 

2020-06-24 02:32:35 autor armiela

 

Dokładnie mam to samo.

Re: Paznokcie po żelach!

U mnie paznokcie potrafią robić się papierowe.

Re: Paznokcie po żelach!

Nie polecam stosować żeli do paznokci, chyba że raz na rok, ciągle przedłużanie niszczy paznokcie

Re: Paznokcie po żelach!

Nie polecam stosować żeli do paznokci, chyba że raz na rok, ciągle przedłużanie niszczy paznokcie
2020-07-21 17:45:35 autor rdmakeup

 

Lepiej przedłużać odpowiednimi lakierami hybrydowymi.

Re: Paznokcie po żelach!

Jak chcesz szybko odbudować i wzmocnić paznokcie to zastosuj odżywkę 8w1 Total Action z Eveline. Pewnie ją znasz, bo to kultowa odżywka ;) Niemniej jednak ważna rzecz: stosuj ją dokładnie z zaleceniami producenta i efekty szybko będą widoczne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: