Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

  • 2020-06-29, o 09:34
  • 24
  • 3 008
  • 13
  • 15

Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Podklad Healthy Mix i róż z Bourjois, dzięki tym dwóm mogę postawić super bazę na mój makijaż i czuję się pewniej.

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Jeśli pojawią mi się jakieś niespodziewane niedoskonałości na twarzy to używam dermacolu jako korektora, zamaskuje wszystko. 

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Jeśli pojawią mi się jakieś niespodziewane niedoskonałości na twarzy to używam dermacolu jako korektora, zamaskuje wszystko. 

2020-06-29 20:03:15 autor armiela

 

Tak to prawda. Jest najlepszy :)

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Chyba wciąż jestem na etapie poszukiwań takich kosmetyków.

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Podkład eveline i eyeliner wibo ;)

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Tusz do rzęs L'Oreal Volume Million Lashes Feline to mój pewniak.

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Este lauder double wear. Mój podkład życia :) zmieniłam teraz na revlon candid i leczę wysyp pryszczy od dłuższego czasu, natomiast este lauder double wear polecam bardzo
K.K.

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Este lauder double wear. Mój podkład życia :) zmieniłam teraz na revlon candid i leczę wysyp pryszczy od dłuższego czasu, natomiast este lauder double wear polecam bardzo
2020-07-01 23:45:50 autor Amante

 

Super, że Ci się sprawdza :) Dla mnie zdecydowanie nie jest odpowiedni. Tyle podejść i leży dalej w szafce.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

nie będę oryginalna i też wspomnę o tuszu z loreal i eyelner wibo, kredka do brwi z kolei z bell

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Tak! Ja uwielbiam po prostu korektor i rozświetlacz gdy nie mam czasu się pomalować! I tusz daje od razu tez inny efekt

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: