Elektryczne szczoteczki do zębów

  • 2016-01-14, o 00:50
  • 41
  • 15 251
  • 30
  • 34

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Teraz chyba bardziej się opłaca szczoteczki soniczne

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Warto zainwestować w nowszy model, większa ilość obrotów i lepsze czyszczenie. Ja mam model Braun Oral-B Genius X 20100S. Jest bardzo droga, ale ma opcję czyszczenia języka, masaż dziąseł,polerowania, czyszczenie lekkie, mocne.

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Szczoteczka elektryczna to tylko bajer. Ważna jest metoda mycia zębów. Niestety firmy wmawaiają nam, że to jest lepsza forma mycia zębów, jednak nie ważne czy to szczoteczka eletryczna za 300 zł czy zwykłą z kiosku za 5 zł. Ważne jest mycie zębów metodą wymiatającą- żadko kto ją stosuje niestety :)

2016-01-22 22:46:19 autor moco

Dokładnie tak, lepiej bym tego nie ujęła!

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

W Lidlu online dostępne są za ok. 40 zł. Myślicie, że warto? Może ktoś z Was ma właśnie tą szczoteczkę?

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Wolę klasyczne szczoteczki.

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Mialam elektrycznna ale wrocilam po czasie do normalnej, denerwuje mnie ta mała szczoteczke w elektrycznych :D

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Braun ma caliem fajne szczoteczki z wymiennymi glowkami w niedrogiej jak na elektryczne cenie.

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Braun ma caliem fajne szczoteczki z wymiennymi glowkami w niedrogiej jak na elektryczne cenie.

2020-09-10 08:54:21 autor Polie

 

Polecasz jakiś konkretny model szczoteczki?

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

nie lubię ich

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

ja tam uważam, że one niedoczyszczają ząbków niestety... nie dla mnie to cudo. wolę zwykłą szczoteczke i nitki. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: