Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

  • 2015-05-15, o 01:02
  • 60
  • 31 993
  • 47
  • 49

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

zamiast balsamu spróuj olejku bio oil, jest lepszy niż balsam bo szybko się wchłania, lepiej nawilża i odżywia skórę oraz ujędrnia. systematycznie smarując szybciej osiągnie się zamierzony efekt. a olejek jest również na przebarwienia skóry więc i koloryt jej poprawi

moze balsam brazujacy wyprobuj

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

U mnie sie sprawdza balsam kokosowy Pahwash z mango, nawilża, odżywia i ujędrnia , jest idealny na rózne niedoskonałosci w tym na przebarwienia też, ma całą game witamin i minerałów które leczą skóre z róznych problemów. Mnie też wyleczył ten balsam pękającą skóre na łokciach

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

U mnie sie sprawdza balsam kokosowy Pahwash z mango, nawilża, odżywia i ujędrnia , jest idealny na rózne niedoskonałosci w tym na przebarwienia też, ma całą game witamin i minerałów które leczą skóre z róznych problemów. Mnie też wyleczył ten balsam pękającą skóre na łokciach

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Vita Liberata

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Ja polecam lirene! Mega efekt. Warto również zobaczyć nowość od resibo wyrównującą koloryt skóry, idealnie sie nada na lato. 

K.K.

Dziewczyny kiedyś używałam takiego orientalnego balsamu.Metalowa butelka z psiukaczem zapach takiego drzewa sandałowego raczej takie mleczko był cudowny ale nie pamiętam.Może wy pamiętacie albo miałyście go.Ktoś pamięta firmę????? Ciemny brąz butelka metalowy trochę droższy.Pleaseeee pomóżcie

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Dziewczyny kiedyś używałam takiego orientalnego balsamu.Metalowa butelka z psiukaczem zapach takiego drzewa sandałowego raczej takie mleczko był cudowny ale nie pamiętam.Może wy pamiętacie albo miałyście go.Ktoś pamięta firmę????? Ciemny brąz butelka metalowy trochę droższy.Pleaseeee pomóżcie
2020-06-24 14:12:04 autor

 

Nie mam pojęcia, co to mogło być.

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Mega dobry jest Olejek Busajna wygładza, nawilża i mega ujedrnia skóre.pomaga na zmarszczki, cellulit i rozstepy

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

na kolorycie sie nie znam ale ujedrniajacy jest fajny balsam kokosowy pahwash z mango ze sklepu pachnacakraina :) odzywia skore, nawilza gleboko i wzmacnia warstwe lipidowa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: