celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 749
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

też je mam i nic nie pomaga

Re: celulit i rozstępy ....

Już przestałam się przejmować takimi niedoskonałościami :) Wiadomo, że wolałabym mieć ładną skórę, ale i z tym da się żyć ;)

Re: celulit i rozstępy ....

Te białe to już chyba tylko przez zabiegi można usunąć, ale jeszcze te dość świeże które są jeszcze zaróżowione itp. to można popróbować kremami itp.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

Biale już rozstępy to po prostu blizny i tylko inwazyjne zabiegi mogą na nie pomóc. Czerwone zaś to proces świeży który można zlagodzić.

Re: celulit i rozstępy ....

Ja mam same białe rozstępy, z czasów dorastania. A cellulit wymag kompleksowego działania: dieta, ćwiczenia i kosmetyki.

Re: celulit i rozstępy ....

Przy bialych rozstepach to tylko zabieg laserowy podobno.

ćwiczenia + dietka ;)

Re: celulit i rozstępy ....

Wydaje mi się, że duze znaczenie ma gentyka. Są grubsze dziewczyny bez tego problemu. Są jednak szczupłe dziewczyny, które maja cellulit. Należę do tej drugiej grupy. Staram sie być zdyscyplinowana i ćwiczyć regularnie. Znacznie zmniejsza to skórkę pomarańczową na moim ciele. Pomagają również kremy. USUNIĘTO REKLAMĘ

Wiem, że same kremy nie zlikwidują cellulitu, z drugiej strony sprawiają, że skóra wygląda lepiej i nie jest tak pomarszczona. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: celulit i rozstępy ....

Stosowałyście domowy body wrapping?

Re: celulit i rozstępy ....

Nie miałam okazji. Ale myślę, że walka z rostępami za pomocą różnych kremów jest trochę bez sensu. Moim zdaniem jedyną opcją są ćwiczenia. Ujędrnione ciało to minimalne ryzyko na powstanie rozstepów, a także duża szansa na pozbycie się cellulitu ;) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: