Nawroty trądziku

  • 2016-03-05, o 18:11
  • 49
  • 18 108
  • 40
  • 38

Re: Nawroty trądziku

Nie każdemu niszczą cerę. Myślę, że na to wpływ może mieć wiele czynników. Moja przyjaciółka kocha słodycze i nie wyobraża sobie każdego dnia ich nie jeść. Cerę ma piękną, idealną. Nie miała też trądziku młodzieńczego. Zazdroszczę jej ;)
Dieta ma ogromny wpływ na stan cery, słodycze bardzo niszczą cere
2020-04-09 08:07:24 autor rdmakeup

 

2020-04-10 00:09:08 autor koniczyna684

Jak ktos ma odpowiednie geny to moze nawet jesc 4000 kcal dziennie i nie tyć, ale raczej nie jest to przyklad na to ze prawidlowe zywienie nie ma sensu.

Re: Nawroty trądziku

Ale z tego co rozumiem to tu chodzi o trądzik a nie przemianę materii

Re: Nawroty trądziku

 jak nie leki od dermatologa pomyśl o wizycie u ginekologa. ja w ten sposób pożegnałam trądzik, biorę tabletki belara i one mi bardzo pomogły

Re: Nawroty trądziku

Już dawno nastolatką nie jestem a nadal mam z tym problemy.

Re: Nawroty trądziku

Już dawno nastolatką nie jestem a nadal mam z tym problemy.

2020-06-03 01:50:50 autor armiela

A badalas hormony?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawroty trądziku

Ja mam cerę tłustą z przebarwieniami po trądziku (planuje w przyszłosci wybrać się na usuwanie tych przebarwień laserem bo próbowałam usuwać za pomocą domowych peelingów i niestety ale nie mają takiej mocy) i zaskórnikami prawie na całej twarzy. Byłam u kosmetologa na dwóch zabiegach kwasem + peeling kawitacyjny i widzę efekty a to jeszcze nie wszystko.  Zaskórniki to oczyszczanie (niezbyt mocne, płachty i odkurzacze na wągry odpadają), kwasy, ja od siebie polecam kupić szczoteczkę do mycia,jak foreo, ale coś tańszego, ale również delikatnego żeby nie podrażnić skóry. Peeling enzymatyczny zdecydowanie, żeby nie roznosić trądziku po całej buzi, ale nie napiszę konkretnego produktu, nadal szukam jakiegoś w porządku, z dobrym składem. No i kosmetyki z dobrym składem, bez mocnego alkoholu na początku bo może wysuszać i spotęgujesz jeszcze bardziej trądzik.

Oczywiśćie duze znaczenie ma tutaj odpowiednia dieta. Polecam odrzucenie produktow tłustych, pikantnych oraz jedzenia słodyczy  Sama mam wysyp również po alkoholu. Dobrze jest również łykac codziennie tabletki z selenem oraz z cynkiem. W aptekach znajdziesz tabletki Normatabs, cena niewysoka, mają bardzo dobry skład. I sama od czasu od kiedy je biorę widzę znaczną poprawę mojej buźki. 

Re: Nawroty trądziku

Moja koleżanka je dużo słodyczy a cerę ma piękną. Nigdy nie miała nawet jednej krosty.

Re: Nawroty trądziku

Ja należę do fanek acne-dermu :) uważam że maść działa niezwykle dobrze na trądzik. Sama używałam kilka miesięcy no i muszę przyznać, że nie wiedziałam że osiągnę aż tak dobre efekty. Poza tym możesz uzywać acne też na przebarwienia i zaskórniki, a więc wiele korzyści za jeden krem za 15zł

Re: Nawroty trądziku

Mój chłopak, gdy miał problem z trądzikiem na plecach/ ramionach smarował punktowo kremem acnederm. z tego co pamiętam jest na kwasie azelainowym i sprawdza się bardzo dobrze. Radzi sobie z krostami ale także i przebarwieniami powstałymi właśnie po tych krostach więc Imo wielki plus 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: