Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

  • 2016-02-02, o 17:09
  • 58
  • 17 433
  • 44
  • 44

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo Nail

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Dziewczyny a używałyście lakierów marki Claresa? :-) 

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja jeszcze nie miałam okazji, ale jak do tej pory przetestowałam Semilaca, Chiodo, Silicare. Bardzo podobają mi się wyszperane na usunięto reklamę Hi Hybrid, zwłaszcza Fire Red. Jestem tylko ciekawa, czy w rzeczywistości kolor ten jest faktycznie takie ognisty. Nie bardzo mam w tej chwili jak ruszyć się z domu, bo maluch "musi" być ze mną na każdym kroku, ale jeżeli któraś z Was malowała pazurki takim odcieniem, będę mega wdzięczna za opinie na jego temat:).

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Indigo

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Dziewczyny a używałyście lakierów marki Claresa? :-) 

2016-11-08 15:40:24 autor AniaLadyMakeUp

Tak, ja używałam i to dosyć dawno. Potem zmieniły formułę. Jedna i druga wersja dobrze trzymała się na paznokciach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja jeszcze nie miałam okazji, ale jak do tej pory przetestowałam Semilaca, Chiodo, Silicare. Bardzo podobają mi się wyszperane na usunięto reklamę Hi Hybrid, zwłaszcza Fire Red. Jestem tylko ciekawa, czy w rzeczywistości kolor ten jest faktycznie takie ognisty. Nie bardzo mam w tej chwili jak ruszyć się z domu, bo maluch "musi" być ze mną na każdym kroku, ale jeżeli któraś z Was malowała pazurki takim odcieniem, będę mega wdzięczna za opinie na jego temat:).

2020-06-02 21:45:26 autor Aldona

 Hej jak nie możesz ruszyć się z domu to polecam zamówić lakierki z dostawą do domu. Na ladymakeup jest właśnie dostępna darmowa dostawa do paczkomatru od 40zł ale zawsze mozesz zamówić też z dostawą do domu. 

 

 https://www.ladymakeup.pl/sklep/Hi-Hybrid-PROFESSIONAL-UV-HYBRID-MOMENTS-COLLECTION-Lakier-hybrydowy-5-ml.html">https://www.ladymakeup.pl/sklep/Hi-Hybrid-PROFESSIONAL-UV-HYBRID-MOMENTS-COLLECTION-Lakier-hybrydowy-5-ml.html

 

tu znajdziesz wymieniony przez ciebie odcień Fire Red.

 

Ale szczerze kto nie wygląda w czerwieni bosko? Spróbuj i sama się przekonaj :D 

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Czerwień jest ponadczasowa :)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Nie każdy ma precyzję w palcach aby robic manicure i nie każdy ma na to czas Moim zdaniem dobrze jest jednak spróbować :) Lakierów jest bardzo wiele, ze swojej strony sugeruję wypróbować sobie tę firmę:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Z uwagi na to, ze krycie jest bardzo dobrze. Lakiery są dość gęste, jeśli nie przeszkadza Wam taka konsystencja to uzyskacie krycie ciemnych kolorów na poziomie jednej warstwy, krycie jaśniejszych kolorów to maksymalnie dwie warstwy. Od jakiegoś czasu unikam lakierów, które nie kryją po wspomnianych 2 warstwach, nie mam czasu na malowanie paznokci trzema albo czterema warstwami.

No i dziewczyny trzeba tutaj cierpliwości. Z każdym kolejnym malowaniem będzie Wam wychodziło coraz lepiej. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

głównie neonail ale maluje wszystkim co mi wpadnie w rece nawet chinskimi podrobkami i jeszcze sie na zadnym nie przejechalam, z mocno napigmentowanych to super jest indigo ale juz znowu konsystencja dla mnie za mocna no i drozsze kilka złl niz wlasnie semilac czy neo 

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

głównie neonail ale maluje wszystkim co mi wpadnie w rece nawet chinskimi podrobkami i jeszcze sie na zadnym nie przejechalam, z mocno napigmentowanych to super jest indigo ale juz znowu konsystencja dla mnie za mocna no i drozsze kilka złl niz wlasnie semilac czy neo 

2020-07-16 12:27:56 autor czarnaali

 

Jak po takich chinskich się masz? nie masz żadnego uczulenia??

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: