Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:

Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

• 2016-02-02, o 17:09
  • 47
  • 12 495
  • 39
  • 38

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neo Nail

Dziewczyny a używałyście lakierów marki Claresa? :-) 

Ja jeszcze nie miałam okazji, ale jak do tej pory przetestowałam Semilaca, Chiodo, Silicare. Bardzo podobają mi się wyszperane na usunięto reklamę Hi Hybrid, zwłaszcza Fire Red. Jestem tylko ciekawa, czy w rzeczywistości kolor ten jest faktycznie takie ognisty. Nie bardzo mam w tej chwili jak ruszyć się z domu, bo maluch "musi" być ze mną na każdym kroku, ale jeżeli któraś z Was malowała pazurki takim odcieniem, będę mega wdzięczna za opinie na jego temat:).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Indigo

Dziewczyny a używałyście lakierów marki Claresa? :-) 

2016-11-08 15:40:24 autor AniaLadyMakeUp

Tak, ja używałam i to dosyć dawno. Potem zmieniły formułę. Jedna i druga wersja dobrze trzymała się na paznokciach.

Ja jeszcze nie miałam okazji, ale jak do tej pory przetestowałam Semilaca, Chiodo, Silicare. Bardzo podobają mi się wyszperane na usunięto reklamę Hi Hybrid, zwłaszcza Fire Red. Jestem tylko ciekawa, czy w rzeczywistości kolor ten jest faktycznie takie ognisty. Nie bardzo mam w tej chwili jak ruszyć się z domu, bo maluch "musi" być ze mną na każdym kroku, ale jeżeli któraś z Was malowała pazurki takim odcieniem, będę mega wdzięczna za opinie na jego temat:).

2020-06-02 21:45:26 autor Aldona

Hej jak nie możesz ruszyć się z domu to polecam zamówić lakierki z dostawą do domu. Na ladymakeup jest właśnie dostępna darmowa dostawa do paczkomatru od 40zł ale zawsze mozesz zamówić też z dostawą do domu. 

https://www.ladymakeup.pl/sklep/Hi-Hybrid-PROFESSIONAL-UV-HYBRID-MOMENTS-COLLECTION-Lakier-hybrydowy-5-ml.html">https://www.ladymakeup.pl/sklep/Hi-Hybrid-PROFESSIONAL-UV-HYBRID-MOMENTS-COLLECTION-Lakier-hybrydowy-5-ml.html

tu znajdziesz wymieniony przez ciebie odcień Fire Red.

Ale szczerze kto nie wygląda w czerwieni bosko? Spróbuj i sama się przekonaj :D 

Czerwień jest ponadczasowa :)