Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

  • 2019-02-19, o 20:55
  • 33
  • 6 940
  • 31
  • 29

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

dla mnie to mega wygodne rozwiązanie i korzystamy z tego adaptera już ponad rok i wszystko fajnie jest :) bardzo łatwe zakładanie, w instrukcji cały montaż dokładnie wyjasniony 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Miałam spore wątpliwości, ale przekonały mnie inne mamy do tego rozwiązania, zamiast wozić dziecko na podkładce tzw. poddupniku to lepiej juz zainwestować w takie pasy i problem rozwiązany. Uważam, że warto.

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Trudno nie mieć wątplwiości, jak się naczyta tyle negatywnych opinii i jeszcze jakies skandale wybuchły wokół tego wynalazu. Z drugiej strony widziałam te pasy w reklamie w tv w pytaniu na śniadanie i w dzień dobry TVN, także są mocno promowane. Wiem, ze nie można do końca wierzyć wszyskiego, co mówią naukowcy czy eksperciu, ale cóż... wierzę, ze pasy są bezpieczne bo mają homologację, a my, czy mamy wiedzę wystarczającą, zeby to udowodnić?no nie... 

Mam i korzystamy z tych pasów, a raczej adaptera :)

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

I jak sie sprawdzaja?

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

W dzisiejszych czasach pasy raczej nie wzbudzają kontrowersji. Moim zdaniem to całkiem fajny "wynalazek". Ważne jest jednak to, aby wybrać certyfikowany produkt. Na bezpieczeństwie malucha lepiej nie oszczędzać. Ja zapłaciłam kilkadziesiąt złotych i jestem zadowolona (usunięto reklamę). Fakt, że syn jest już starszy, bo ma 8 lat. Wcześniej korzystaliśmy tylko z fotelika, gdyż z siedzenia nic prawie nie widział w bocznych szybach :D

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Ja po dobrym rozeznaniu zdecydowałam się na pas Smart Kid Belt, córka wyrosła z drugiego fotelika i zastawiałam się nad podkładką ale pan w sklepie dał mi przymierzyć pas i zaprezentował ogólnie i to jest super rozwiązanie uważam. Jak ktoś nie jest zdecydowany mimo niskiej ceny to zawsze można zapytać u siebie o możliwość spróbowania urządzenia na miejscu, pozdrawiam 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Ja po dobrym rozeznaniu zdecydowałam się na pas Smart Kid Belt, córka wyrosła z drugiego fotelika i zastawiałam się nad podkładką ale pan w sklepie dał mi przymierzyć pas i zaprezentował ogólnie i to jest super rozwiązanie uważam. Jak ktoś nie jest zdecydowany mimo niskiej ceny to zawsze można zapytać u siebie o możliwość spróbowania urządzenia na miejscu, pozdrawiam 

2020-04-17 15:14:52 autor roksawoj

 

Dzięki za dobrą radę! Pas udostepnionio mi w ramach zakupu z możliwością zwrotu, samodzielnie zamontowałam i wyregulowałam i co najważniejsze syn się w nim bardzo dobrze czuje i leży jak trzeba więc tutaj żadnej dyskusji co do decyzji nie było i został z nami :).

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

NIe mam dzieci ale fotelik albo pasy są ponoć obowiązkowe. 

Re: Smart kid belt - pasy zamiast fotelika?

Znakomity pas do przewożenia dzieci, bezpieczny, Warto go kupic dla starszaka zamiast fotelika.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: