Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

  • 2015-12-14, o 01:40
  • 63
  • 21 694
  • 48
  • 51

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Od siebie mogę polecić kosmetyki Esthederm i Avene. Kupiłam mamie i jest wyraźna poprawa w wyglądzie jej skóry.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

jeszcze takich nie używam

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Mogę polecić apteczne produkty Avene Serenage. Wiem, że jest cała seria przeciwzmarszczkowa. Moja mama używa. I ja podkradam jej krem pod oczy.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Ja raczej celuje w te naturalne i malo tluste, ktore nadaja sie pod podklad z rzeczami jak koenzym Q10, panthenol, guarana, ruszczyk, kofeina itd.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Mogę polecić też Dermedic Oilage. Jest cała linia produktów z tej serii.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Ja mam 34 lata, nie uzywalam jak dotad zadnego kremu na zmarszczki, jedyne co na "starsza skore" to podklad loreala liftactive od jakis 4 lat pewnie ... natomiast od zawsze uzywam duzo kremow nawilzajacych, i od kilku lat dodatkowo okresowo takich pielegnujaco-odzywczych + wazna rzecz: dostarczam sobie komplet witamin i mikroelementow od srodka (od dluzszego czasu zdrowym odzywianem, za mlodu i chudych czasow jak jechalam na spaghetti z sosem pomidorowym i innych trujacych zupkach, to suplementowalam witaminy i mineraly tabletkami). Polcam kosmetyki mniejszych polskich firm, z krótszym skladem, które rzeczywiście mają w sobie składniki aktywne, które mogą zadziałac na skórę. Jak serum Olivia plum lift, które jest moim ostatnim odkryciem. Serum nawilza, odżywia, rozjaśnia skórę! do tego nawilzanie od srodka - dziennie ponad 2l wody w siebie wlewam.no i po mlodzienczej fazie zachwytu solarium - od lat 10-ciu odzegnuje sie od tego piekielnego wynalazku ...zmarszczek mam mniej niz moje co poniektore 25-letnie kolezanki ...

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

nie wierze w działanie takich kremów

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Duże znaczenie ma rodzaj naszej skóry, choroby, ale pielęgnacja tez.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Zależy. Jeśli jest to produkt znany i lubiany od lat, skuszę się na promocję, jeśli pozwala na to mój budżet. Jeśli używam go od niedawna - poczekam, aż mi się skończy i wtedy zdecyduję.

usunięto reklamę

Zwykle szukam kodów rabatowych, tak aby móc kupić sobie kosmetyki taniej.

Dzięki temu mogę sporo zaoszczędzić. 

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Pora zacząć takich uzywac
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: