Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 035
  • 108
  • 134

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Nie ma jak zakupy online :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Od kilkunastu lat robię zakupy internetowe, przede wszystkim odzież, buty i akcesoria. Lubię butik Stylowe Am.M https://www.styloweam.pl Modne i dobre jakościowo ubrania nie za miliony monet. 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

 W ostatnich tygodniach zakupy online to moja zmora :D Mam wrażenie że kupuję jeszcze więcej niż gdy galerie były otwarte...

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

kupiłam raz z borna i rozwaliły mi się po dwóch tygodniach. nie mówię, że wszystkie takie są, ale jednak mi nie podpasowały ani rozmiarówką ani czasem cieszenia się z nich. wolę chyba jednak sobie kupowac w sklepie normalnym buty.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Tak, kiedyś sie tego obawiałam, jednak obecnie nie mam już oporów. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ostatnio zrobiłam duże zakupy dla dzieci w sklepie Kaola-Kid. Cudne ubranka a ich jakość bije na głowę wszystkie ubrania dla dzieci z sieciówek.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Od niepamiętnych czasów kupuję przez internet ;) Mam kilka swoich ulubionych sklepów. Mogę polecić Outlet z jeansami Lee/Wrangler/Mustang. Zainteresowanych kieruję do sklepu usunięto reklamę  Bardzo przyjemna współpraca i 100% zadowolenia ;)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Jaka to wygoda :) Wszystko można przymierzyć na spokojnie w domu. Tylko spożywki nie zamawiam, pomijając pojedyncze incydenty ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Właśnie znowu się obkupiłam online :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

głównie online

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: