Robienie własnoręcznie paznokci

  • 2020-02-07, o 11:24
  • 40
  • 7 552
  • 20
  • 27

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ja widzę same plusy własnoręcznego robienia paznokci, robisz je kiedy chcesz, wychodzi o wiele taniej, możesz dorobić jeśli coś się stanie z hybryda/żelem natychmiast ☺️ Jeśli chodzi o trudność to może na początku wydaje się to skonplikowane, ale zapewniam, ze dasz rade!:) 

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Nie jest trudno bo sama sobie robie hybrydy polecam 

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ogólnie najlepiej sobie samemu skompletować, ja używałam produktów provocatera, jak uderzysz do mnie na priv to Ci powiem co dokładnie wzięłam i z czego jestem najbardziej zadowolona. Ogólnie marka fajna zarówno jak dopiero zaczynasz jak i gdy masz większe doświadczenie. Więc polecam zajrzeć

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

jak dajesz rade malować paznokcie zwykłym lakierem to z hybrydami tym bardziej sobie poradzisz

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Przede wszystkim trzeba nadawać się do robienia komuś paznokci, sam sprzęt nawet najlepszy nic nie zrobi jeśli nie masz do tego cierpliwości

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Zdecydowanie nie każdy ma predyspozycje do tego. Trzeba mieć cierpliwość, poczucie estetyki, wiedzę, wyobraźnię i zmysł artystyczny ;)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

trzeba próbować a każdy da radę 

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ja też sama robię i wraz z upływem czasu, każda stylizacja jest lepsza. Chociaż zajmuje mi to kupę czasu :)
K.K.

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Po długiej przerwie dziś zrobiłam paznokcie hybrydowe :) Tego nie da się zapomnieć :)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Na początku zawsze jest trudno. Ale nie ma co się załamywać oraz warto jest ćwiczyć. Potem będzie już tylko lepiej. Sama na początku również miałam problemy z robieniem sobie paznokci, ale ze stylizacji na stylizację wszystko wyglądało coraz bardziej znośnie. Nie polecam na początku decydowania sie na tanie produkty chińskiej produckji, moga powodować alergię oraz źle będzie Wam się na nich pracowało.

Dobrze jest zdecydować sie na porządne produkty, ktore sprawią, że robienie paznokci będzie przyjemnością.

Ze swojej strony polecam produkty ibd:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Ich żele są jednymi z popularniejszych w salonach kosmetycznych. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: