Buty - gdzie kupujecie?

  • 2019-04-29, o 18:05
  • 18
  • 5 819
  • 17
  • 19

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Allegro, olx, CCC

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Mam tutaj tak samo jak Wy. Lubię jednak wchodzić sobie na blogi o modzie, na których mogę poczytac sobie jakie buty są modne w danym sezonie i na co warto jest zwrócić uwage. Jak tutaj usunięto reklamę

Musze sobie kupić na ten sezon dwie pary butów, których zdecydowanie w mojej szafie brakuje

wygodnyc letnich klapek bo nie ma  innych butów, w których latem czułabym sie lepiej niż właśnie w klapkach

wygodnych trampek - odpowiednio dobrane trampki będą pasowały zarówno do bardziej eleganckich, jak również do sportowych stylizacji. 

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Najczęściej przez internet, ostatnio zamówiłam sobie letnie sandałki i klapki na schaffashoes :)

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Zależy :) Zazwyczaj przez internet bo jest o wiele większy wybór, a ceny niższe. Korzystam z oryginalnych stron sieciówek, no i ze stronek takich jak zalando, modamart itp :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Wszędzie, gdzie znajdę dobra okazje, a wiec głównie w internecie

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Buty kupuje w sieci, głównie z uwgai na fakt, że jest większa dostęnoścćdo modeli, które nie są powtarzalne jak w sieciach stacjonarncyh sklepów. Buty to moje jedyne uzależnienie, i uważam, że mogą bardzo szybko odmienić stylizację. polecam markę Twin Set, zwłaszcza tym, które lubią eksperymentować z modą.  usunieto reklame 

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Przeważnie w CCC, ale czasem zalecę do jakiegoś małego sklepiku i też coś kupię.

Re: Buty - gdzie kupujecie?

Deutschmann

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: