prostowanie keratynowe

  • 2017-11-02, o 16:07
  • 16
  • 7 489
  • 16
  • 16

Re: prostowanie keratynowe

Podoba mi się ten efekt

Re: prostowanie keratynowe

Ja robiłam keratynowe prostowanie w domu i efekt utrzymywał mi się 6 miesięcy. Włosy gładkie, lśniące i nie były oklapnięte. 

Re: prostowanie keratynowe

Ja równiez miałam keratynowe prostowanie. Zresztą nie jeden raz. Ale staram się trzymać odstepy czasowe 2 -3 miesiące miedzy jednym a drugim. Oczywiście z samego zabiegu jestem zadowolona, ale bardzo ważne jest jakich kosmetyków używa fryzjer. Niektóre u mnie sprawdzały się świetnie, innne mniej. Chodzi o trwałość. Zwykle trzymało mi się 3-4miesiące. Ale raz fryzjer zrobił mi keratynowe prosowanie i użył kosmetyków Amazon Keratin.  I ku mojemu zdziwieniu trzymało się to aż pół roku. Potem to juz chodziłam tylko do tego  fryzjera który używał Amazon Keratin. Oczywicie też zaproponował mi kosmetyki do pielegnacji po. Na poczatku było mi szkoda kasy, ale kupiłam i nie żałuję. Bo myslę że bardzo ważna jest też pielęgnacja po kuracji. Bo jednak włosy sa bardziej odżywione. Efekt jest dłuższy.. Oczywiście Amazon Keratin ma tez kosmetyki do pielegnacji. Myślę, że warto :) 

Re: prostowanie keratynowe

NIestety prostowanie wiąże się zwykle z oklapem

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: prostowanie keratynowe

Teraz są fajne prostownice do których wlewa się specjelny płyn i każda z nas może w domu prostować sobie włosy taką prostownicą z kreatyną. Z tym, że efek utrzyma się tylko do umycia włosów :) 

Re: prostowanie keratynowe

Proszę pełny zestaw rozwiązań (usunięto reklamę)

Kwestia taka, czego potrzebujecie, co będzie odpowiednie i się sprawdzi.

Każdy element powinien być po prostu dopasowany z głową. 

Trzeba jednak to wszystko jakoś przemyśleć. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: