Prostująca szczotka do włosów

  • 2019-01-02, o 18:09
  • 20
  • 7 410
  • 13
  • 17

Re: Prostująca szczotka do włosów

Szczotka prostująca na pewno daje dużo delikatniejszy efekt niż prostownica, co jest i plusem i minusem, jeśli obawiasz się prostownicy to terz jest dużo delikatniejsza technologia i też np. są urządzenia z sensorem temperatury, który pilnuje by Ci się włosy nie spaliły, babyliss ma taką serię digital sensor

Re: Prostująca szczotka do włosów

FAJNA TEŻ  jest obrotowa szczotka babelis. a może keratynowe prostowanie włosów. nie miałam tego ale podobno fajny zabieg, nie dość, że prostuje, święty spokój na pół roku to jeszcze odżywia ;)

Re: Prostująca szczotka do włosów

ponoć dobra, ale dla krótkich włosów

Re: Prostująca szczotka do włosów

Ostatnio chyba w lidlu były i jakoś się nie skusiłam na nie. Nie wiem.. wole tradycyjną prostpownicę użyć raz na 2-3 dni i mieć cały czas proste włosy.

Re: Prostująca szczotka do włosów

Mam taką szczotkę, z Lidla za 39,99 zł i jestem zadowolona. Wprawdzie nie można się spodziewać efektu gładkich, lśniących i mega prostych włosów jak po prostownicy ale następuje znaczne wygładzenie i wyprostowanie fal. Szczotkę tez używa się znacznie szybciej niż prostownicy moim zdaniem bo - przynajmniej ja - swoje cienkie włosy jestem w stanie wygładzić kilkoma ruchami bez obawy o grubość pasm.

Re: Prostująca szczotka do włosów

Muszę wypróbowac tę szczotkę z Lidla, bo już sporo osób ją poleca. U mnie powinna się sprawdzić, bo moje włosy są dość podatne na każdą stylizację.

Re: Prostująca szczotka do włosów

mam zamiar kupić do takiego codziennego użytku ale na efekt z prostownicy bym nie liczyła

Re: Prostująca szczotka do włosów

Też zwróciłam uwagę na szczotkę prostującą, ale nie skusiłam się.

Ostatnio chyba w lidlu były i jakoś się nie skusiłam na nie. Nie wiem.. wole tradycyjną prostpownicę użyć raz na 2-3 dni i mieć cały czas proste włosy.

2019-09-16 15:28:27 autor loveTO

 

Re: Prostująca szczotka do włosów

Ja po dłuższym czasie od zakupu mogę stwierdzić że od dawna leży w kącie zapomniana :D Prostownica jednak wygrywa

Re: Prostująca szczotka do włosów

Szczotką nie uzyska się takiego efektu, co prostownicą.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: