Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

  • 2018-08-23, o 10:44
  • 15
  • 5 014
  • 14
  • 13

Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Dziewczyny a gdzie kupujecie kosmetyki?

Chodzi mi o duzy wybór naturalnych, ostatnio zaczęłam w nie inwestować a na razie znam dwa sklepy na krzyz :(

stacjonarnie to chodze do natury ale tam mimo nazwy jakosciowo odpadaja, internetowo to helfy choc ciut drogo no i drogerialilaroz tam juz lepiej i sporo promocji. a Wy gdzie kupujecie? 

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Z tego co wiem, w internetowym sklepie  Triny oferują różne kosmetyki naturalne, między innymi Siberica.Sklep ma w ofercie i kosmetyki do ciała jak i kolorowe, sprawdź, może Ci się spodoba :)

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

 polecam drogerie pigment maja mase naturalnych kosmetykow

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Zrób sobie krem, triny, eko-banka to moje ulubione naturalne sklepy internetowe :)) wysyłka wręcz natychmiastowa!!!
K.K.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Chętnie popatrzę na te strony.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Zrób sobie krem.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Krem de la krem.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Ja ze swojej strony polece coś oryginalnego Sklep z naturalnymi kosmetykami na bazie oleju z nasion konopi : https://chillmedic.pl/kosmetyki-konopne . Produkt stosuje od kilku miesięcy i jestem zaskoczona ich skutecznością. 

 

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Wiekszosc drogerii internetowych ma teraz osobna kategorie "naturalne kosmetyki", mają pokaźne oferty. :)

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Kuferek natury.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami! NA CITO

Dla mnie najfajniejsze kosmetyki naturalne ma nasza polska manufaktura Trawiaste - https://www.trawiaste.eu/. Polecam Wam spróbować, można u nich zamówić próbki kosmetyków więc z pewnością uda się dobrać odpowiedni kosmetyk dla swojej skóry. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: