Jaki lakier do hybryd - tani?

  • 2020-03-19, o 14:48
  • 29
  • 3 879
  • 14
  • 19

Jaki lakier do hybryd - tani?

Cześć kochane! Jaki polecacie lakier do hybryd? zależy mi na internsywnych kolorach, bardzo je lubię

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

Polecam Hi Hybrid, neonail, semilac. Niektóre kolory z bierdonki są ok. Teraz testowo zamówiłam kilka na ali bo czytałam o nich wiele pozytywnych opinii ;)

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

Eveline, w serii Hybrid mają neonowy seledyn, róż i koral

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

uzywam tylko neonail, nie wyobrazam sobie patrzenia na cene przy wyborze takiego produktu, musi byc wykonany ze sprawdzonych skladnikow a nie z rakotworczych substancji jak to byla w przypadku lakierow z alieexpress

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

uzywam tylko neonail, nie wyobrazam sobie patrzenia na cene przy wyborze takiego produktu, musi byc wykonany ze sprawdzonych skladnikow a nie z rakotworczych substancji jak to byla w przypadku lakierow z alieexpress

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

Zdecydowanie provocater! Super robią lakiery :)

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

Mam mnóstwo lakierów z Ali, za grosze. Kolory i trwałość idealna.

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

Piękny kolor :) Jaki to numer 04?

Zdecydowanie provocater! Super robią lakiery :)

2020-03-25 17:49:32 autor

 

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

ja polecam lakiery z provocatera! są niedrogie, łatwo dostępne (kiedyś widziałam w lidlu nawet) i fajnie wyglądają. Ja lubię takie mocniejsze kolorki ;)

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

uzywam tylko neonail, nie wyobrazam sobie patrzenia na cene przy wyborze takiego produktu, musi byc wykonany ze sprawdzonych skladnikow a nie z rakotworczych substancji jak to byla w przypadku lakierow z alieexpress

2020-03-21 18:36:20 autor rdmakeup

Myślę że to też zależy od firmy. Ja też bardzo długo opierałam się przed lakierami z ali, z tego samego względu ale natknęłam się na filmy na yt z pozytywnymi recenzjami kosmetyczek i właśnie przyszły do mnie pierwsze kolory. Oczywiście bazę i top stosuję bez zmian znanych firm, tj. semilac, neonail itp. 

Re: Jaki lakier do hybryd - tani?

W Biedronce są tanie i też długo się trzymają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: