Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 99 962
  • 174
  • 163

Proponuję picie dużej ilości wody i żel aloesowy z yumi - u mnie się sprawdza :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

ostatnio po zabawie z izo staram się ratować hydrolatami naturalnymi ale też i mydłem z olejem laurowym ale najwięcej chyba mi pomaga sevolium z tego co widzę po sobie. niedawno włączyłam krem bo tylko przez neta pozostaje zamawianie, ale lepiej działa niż te drogeryjne kosmetyki.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja bym polecila coś na bazie aloesu, byle zeby nie bylo zapychajace wg uzytkowniczek.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Pielęgnowanie suchej skóry jest dosyć trudne, bo bardzo łatwo jest pogorszyć jej stan, wywołują podrażnienia. Osobom z takimi problemami polecam zacząć stosować Octenicare - krem łagodzący, który wspiera regenerację skóry. W delikatny sposób na pewno przyniesie ulgę przy tych dolegliwościach.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Może zamiast kremów warto spróbować zabiegów nawilżających na twarz? Byłam jakiś czas temu na jednym z takich zabiegów, bo moja skóra też się na maksa przesuszała i naprawdę jest o niebo lepiej  (usunięto reklamę)  Kobitka ma w salonie super ofertę, naprawdę polecam!!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

ja na krem nawilżajacy nakładam kilka kropel olejku dodatkowo

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Jakimi preparatami nawilżasz swoją skórę? Miałam podobny problem, pomógł mi krem Octenicare (żaden inny nie był w stanie uporać się z suchością mojej skóry).

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

wiesiołek świetnie wpływa na skórę, działa tak, że zatrzymuje wodę w skórze i ona dłużej jest nawilżona, bardziej jędrna, sama łykam systematycznie kapsułki oeparol, bardzo to poprawiło stan mojej skóry

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ostatnio kupiłam sobie krem Mediderm w aptece i jest lepiej. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mnie Mediderm w ogóle nie pomógł pomimo tego, że smarowałam się nim 3x dziennie co było uporczywe bo nie lubie się lepić, a po tym balsamie się cala lepiłam :/

Dermaveel w kremie polecam, bo ma prosty skład, skóra się nie klei i nie zawiera sterydów. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: