Depilacja laserowa

  • 2020-02-18, o 19:43
  • 11
  • 1 693
  • 12
  • 11

Depilacja laserowa

Na jak długo wystarcza zabieg depilacji laserowej? Podobno na całe życie, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Re: Depilacja laserowa

Ogólnie żeby osiągnąć efekt całkowitego braku owłosienia trzeba ten zabieg powtórzyć kilka razy (bodajże minimum 5) w konkretnych odstępach czasu. 1 zabieg starcza tak na ok 2 tygodnie (wszystko zależy od grubości i koloru włosów) i później włoski odrastają ale żadsze i słabsze i tak z czasem jest ich coraz mniej i mniej z każdym zabiegiem. 

Re: Depilacja laserowa

Ja robiłam sobie na razie trzy razy i jest super, chociaż uważam, że trzeba jeszcze powtórzyć. Ale włosków jest o jakieś 90% mniej a te co odrastają jeszcze są rzadsze i cieńsze. Słyszałam, że dobrze jest powtórzyć zabieg od 3-6 razy a później raz w roku dla przpomnienia jeśli nadal coś się jeszcze trafi. Efekt zależny jest też od jakości sprzętu i dlatego warto zapytać o laser

Re: Depilacja laserowa

Zastanawiam się nad zakupem sprzętu do depilacji laserowej, żeby zabieg wykonywać w domu. Czy efekty są podobne jak w salonie?

Re: Depilacja laserowa

rowniez chetnie  sie dowiem na ten temat

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja laserowa

Również zmagam się z problemem nadmiernego owłosienia, pomimo tego ze moje badania hormonalne wyszły prawidłowo. Zmęczona depilacja woskiem i kremami do depilacji w końcu zdecydowałam się na depilacje laserowa. I poszłam tu - SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej - mają świetną strone dla samego poczytania o zabiegach by się dokształcić

Re: Depilacja laserowa

Zalezy ile zabiegow zrobisz. Zeby zauwazalnie zniknely niemal wszystkie wloski trzeba 5-6 zabiegow i warto powtorzyc chociaz jeden zabieg co rok-dwa.

Re: Depilacja laserowa

Na cale zycie to moze nie, ale na pewno na naprawde dlugi czas, czasem na dlugie lata jak organizm nie ma nie wiadomo jakiegos porostu owlosienia. Ja sobie dpeilowalam wąsika 4 lata temu to teraz odrastaja mi najwyzej pojedyncze wloski to jzu usuwam sobie penseta. 

Re: Depilacja laserowa

Z tego co wiem , to najlepszym laserem do usuwania owłosienia jest laser Vectus , na efekty nie trzeba czekać długo . Generalnie po 5 zabiegach a nawet 4 jest już po owłosieniu wink_smile.png Ja również wykonywałam zabieg depilacji laserowej w Warszawie w salonie usunięto reklamę

Re: Depilacja laserowa

Co do depilacji laserowej to dla mnie to wielka ulga odłożyć w końcu maszynkę czy depilator (brrr) i na dobre o nich zapomnieć. To byłą strata czasu i kasy a najgorzej jak byłam niewydepilowana czy nieogolona a sytuacja sprzyjała jednak temu, że fajnie było odsłonić kawałek ciała, to był zawsze stresik :/ Zabiegi dają super efekt, ja korzystałam akurat ze Studio Laser w Poznaniu i w porządku tam jest, mają bardzo skuteczny, nowoczesny laser, także nie było problemu z moimi ciemnymi włosami.

Re: Depilacja laserowa

mnie córka zabrała na zabieg depilacji laserowej do dr . Żukowskiej z Łodzi ,rewelacja bardzo żałuję że wcześniej się nie zdecydowałam jaka wygoda polecam wszystkim sceptyczkom.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: