Odżywka do rzęs!

  • 2015-10-14, o 14:12
  • 77
  • 32 710
  • 58
  • 49

Re: Odżywka do rzęs!

ja z odżywek do rzęs też mogę polecić Christian Laurent. Efekty stosowania widać z tygodnia na tydzień. Ja to zalecam ten produkt nie tylko po to by sprawić, aby rzęsy były dłuższe, ale tez by je odżywić i by mnie wypadały.

Re: Odżywka do rzęs!

stosuj olejek np. kokosowy czy rycynowy i będzie ok:)ale na noc!

Re: Odżywka do rzęs!

Ja mam piękne długie rzęsy po serum Revelash od Eveline. Kupiłam w promocji, całkiem przypadkowo, a teraz mam opakowanie na zapas na kolejną kurację :) rzęsy rosną po nim bardzo szybko i ładnie się zagęszczają. Teraz wystarczą mi 2-3 machnięcia tuszem i rzęsy są gotowe, a wygladają przy tym nieziemsko- dluuugie, podkrecone i geste :)

Re: Odżywka do rzęs!

Nie każdy może stosować olejki na rzęsy. Ja nie mogę, robił mi się od nich stan zapalny oczu. Od siebie mogę polecić Biotebal rzęsy XXL. Stoswałam kiedyś, później zrobiłam sobie przerwę i znów wróciłam do odżywki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka do rzęs!

Biotebal rzęsy XXL - moja ulubiona od ok 1,5 roku. Uratowała moje rzęsy już nie raz. Nie ma osoby żeby przeszła obojętnie obok długości moich rzęs <3

Re: Odżywka do rzęs!

Biotebal rzęsy XXL stosuje i polecam.

Re: Odżywka do rzęs!

U mnie się sprawdza multipeptydowe serum do brwi i rzęs z Eveline. Bardzo dobrze odżywia i pobudza wzrost włosa. Ja też zauważyłam lekkie przyciemnienie włosków :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: