Pierre René - 6TH SENSE - EYESHADOW PALETTE - Paleta cieni do powiek - No. 02 - Heathland

  • 2020-03-22, o 22:15
  • 3
  • 1 264
  • 4
  • 4

Pierre René - 6TH SENSE - EYESHADOW PALETTE - Paleta cieni do powiek - No. 02 - Heathland

Nie miałam jeszcze żadnych cieni z Pierre Rene, nie licząc pigmentu, i zastanawiam się, czy ta paleta wygląda tak pastelowo też na żywo czy też ma bardziej wyraziste kolory. Widziałam wiele jej zdjęć i nadal nie umiem rozstrzygnąć.

Re: Pierre René - 6TH SENSE - EYESHADOW PALETTE - Paleta cieni do powiek - No. 02 - Heathland

ja mialam jedne cienie z pierre rene, nigdy wiecej nie kupie nic  z tej firmy, strasznie sie osypywaly;/

Re: Pierre René - 6TH SENSE - EYESHADOW PALETTE - Paleta cieni do powiek - No. 02 - Heathland

Czytałam, że cienie tej marki mają nową formułę. Niestety nie sprawdzałam. Mam sporo produktów Pierre Rene, w tym ich cienie pojedyncze i część z nich jest cudowna, ale niektóre bardzo średnie. Tych paletek jestem bardzo ciekawa.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pierre René - 6TH SENSE - EYESHADOW PALETTE - Paleta cieni do powiek - No. 02 - Heathland

Czytałam, że cienie tej marki mają nową formułę. Niestety nie sprawdzałam. Mam sporo produktów Pierre Rene, w tym ich cienie pojedyncze i część z nich jest cudowna, ale niektóre bardzo średnie. Tych paletek jestem bardzo ciekawa.
2020-04-20 20:56:26 autor koniczyna684

 

ja również jestem ciekawa tych paletek
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: