Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

  • 2020-02-13, o 10:30
  • 6
  • 561
  • 6
  • 6

Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Hej, witam na forum :)! Chciałabym poznać Wasze zdanie odnośnie biżuterii do ślubu. Znaczy się - jaką polecacie, o marki głównie mi chodzi i pochodzenie. Czy zagraniczna różni się czymś od krajowej? 

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Ja bardzo długo szukałam i nie mogłam znaleźć nic, co by mnie zadowoliło. Potem przy okazji przymiarek sukni okazało się że w salonie mają duży wybór biżuterii, więc na miejscu mogłam dopasować to, co pasuje do całego wyglądu. Wybór padł na polską firmę, która wykorzystuje kryształy Swarovskiego. Przetrwała całe wesele, studniówkę siostry i nadal wygląda jak nowa + nie wywołuje uczuleń i jest wygodna w noszeniu ;)

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Moim zdaniem jak najdelikatniejsza, delikatny zlóty łańcuszek i bransolrtka i to wystarczy

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Jeśli chodzi o konkretne marki to nie podpowiem. Warto udać się do niewielkich sklepików, bo tam często mają skarby :)

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Też chętnie się dowiem.

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Hej! Dzięki za odpowiedzi! Ja za bardzo po sklepach chodzić nie lubię... ale przetrząsając internet, znalazłam taki sklep i tam mają oprócz samej biżuterii bloga z poradami różnymi: (usunięto reklamę) zainteresowałam się nim bo jakoś tak we włoską biżuterię weszłam :).

Re: Jaka najlepsza biżuteria do ślubu?

Ja postawiłam na srebrną, delikatną :) Suknia również byładelikatna, więc byłam zdania, że nie chce nic wielkiego, rzucającego się w oczy, zarówno łańcuszek jak i bransoletka były skromne, jednak wyglądały pięknie. Większy problem miałam z wborem (usunięto reklamę) kompletnie nie wiedziałam co chcę mieć ubrane pod sukienką, byłam pewna jednak, że musi być to coś wygodnego i na szczęście trafiłam z zamówieniem w dziesiątkę. A Ty bieliznę już wybrałaś? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: