Sucha skóra na nogach

  • 2018-03-07, o 15:29
  • 33
  • 8 643
  • 24
  • 28

Re: Sucha skóra na nogach

obczaj sobie nowe balsamy z serii I love Vegan Food z Eveline. Mają akurat na nie promocje teraz w rossmanie, chyba do końca miesiąca. Ten intensywnie nawilżający to powinien sobie poradzić z super suchą skórą :) a przy tym jak fajnie pachnie!

Re: Sucha skóra na nogach

Maść z witaminą a. dobra na wszystko.

:)

Re: Sucha skóra na nogach

U mnie dobrze sprawdził się żel aloesowy z yumi, polecam bardzo :) Szybko się wchlania, nawilża i odżywia. Polecam

Re: Sucha skóra na nogach

ja zmagam się z suchą skórą na nogach odkąd pamiętam. I moim nowo odkrytym sposobem na to jest taki olejkowy balsam ze śluzem ślimaka z Eveline :) zrobiłam sobie już niezły zapas tego balsamu bo akurat jest promocja w hebe na tę serię.

Re: Sucha skóra na nogach

Mi pomogło masło shea z masłem kakaowym. Oba razem rozpuszczam, dodaję trochę oliwy i przelewam do pojemniczków. Domowy balsam gotowy.

Re: Sucha skóra na nogach

Moją skórę nawilżają ostatnio najlepiej kosmetyki z apteki, szczególnie Eloderm i Bioderma.

Re: Sucha skóra na nogach

Polecam szczotkowanie na sucho i olejek nawilżający na mokro

Re: Sucha skóra na nogach

Wolę na sucho, ale na mokro też nie jest złe. Po prostu nie przepadam za tym. Wole na sucho i później dopiero nałozyć coś na siebie :P

Re: Sucha skóra na nogach

U mnie Bioderma daje radę.

Re: Sucha skóra na nogach

Wiecie może od czego mogą pojawiać się takie czerwone krosteczki na nogach? Nawet próbowałam sobie "zapuścić" włosy na nogach i nadal miałam to samo. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: