Krem opóźniający starzenie cery

  • 2020-02-25, o 22:01
  • 17
  • 3 730
  • 11
  • 15

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Możesz dodawać sobie do kremu witaminę C w kropelkach. Ja tak robię. Taką witaminę kupisz w aptece.

Re: Krem opóźniający starzenie cery

U mnie, mimo, że mam 23 lata, widać zmarszczki koło oczu jedynie jak mam problemy ze zdrowiem, zaostrzenie choroby lub jakąś infekcję, możliwe, że to też z odwodnienia. Ale co do kremów, stosuję typowo nawilżające do cery suchej, tyle, że używam masażerów :) 

Re: Krem opóźniający starzenie cery

U mnie, mimo, że mam 23 lata, widać zmarszczki koło oczu jedynie jak mam problemy ze zdrowiem, zaostrzenie choroby lub jakąś infekcję, możliwe, że to też z odwodnienia. Ale co do kremów, stosuję typowo nawilżające do cery suchej, tyle, że używam masażerów :) 

2021-09-03 20:41:56 autor yumimadoka

 

Niewłaściwa dieta, zbyt mała ilość wypijanej wody też niekorzystnie wpływają na skórę.

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Kremy z witaminą A, E i C 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem opóźniający starzenie cery

z retinolem albo peptydami

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Dobrze by było, gdyby kosmetyczka lub dermatolog podpowiedziała o kosmetykach właściwych do Twojego typu cery. 

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Razem z moją mamą i siostrą lubimy kremy hialuronowe od Eveline, w składzie mają też retinol. Według mnie są rewelacyjne, nie są drogie, a jednak skóra ma dodatkową warstwę i jest ekstremalnie nawilżona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: