Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 156
  • 64 989
  • 90
  • 111

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Jeśli zniesiesz tłustą konsystencję, to polecam maść witaminową.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

wazelina kosmetyczna, maść z witaminą A

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Skóra pęka gdy jest po prostu przesuszona. Warto ją regularnie nawilżać. Super opcją może być też zabieg Restylane Skiboosters. Jest to bardzo długotrwale działający zabieg, poprawia jakość skóry na dłoniach. Można go stosować o każdej porze roku. 

Suche dłonie

Polecam krem do rąk z yumi. Mnie pomógł, a też wiecznie miała suche, pękające dłonie. Mam arbuzowy - obłędnie pachnie i szybko się wchłania. Poza tym nie kosztuje miliony :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Super na popekaną skórę dłoni jest Octenicare krem, nie tylko działa regeneracyjnie ale równiez nawilża. Nie ma po nim uczucia tłustych ak. Ma fajna konsystencję. Mozna kupic go tutaj (usunięto reklamę ) lub poszukac na innycgh stronach w internecie. Warte uwagi są równiez maci witaminowe i odpowiednia dieta. Sucha skóra ma swoje bardzo często w złych nawykach żywieniowych.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

ja zaczełam stosować krem-maskę z serii royal snail z eveline. Kupiłam dosłownie kilka dni temu na promocji w hebe. A dłonie to mam teraz mega delikatne i nie pojawiają się żadne pęknięcia :) no mega jest ten krem!