Krem opóźniający starzenie cery

  • 2020-02-25, o 22:01
  • 17
  • 3 731
  • 11
  • 15

Krem opóźniający starzenie cery

Mam dwadzieścia kilka lat, a niestety na czole już pojawiła mi się dość głęboka zmarszczka. Nie chcę używać kremów 50+, bo moja skóra ma jeszcze inne potrzeby, ale chciałbym zainwestować w krem, który jakoś późni powstawanie zmarszczek. Na pewno nie jestem sama z tym problemem. Czy trafilyscie na coś godnego polecenia?

Re: Krem opóźniający starzenie cery

watpie zeby taki krem istnial;p

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Vichy slow age, ale drogi

:)

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Może kremy dobrze nawilżające lub wizyta u kosmetyczki, która doradzi odpowiednią pielęgnację?

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Myślę, że jeszcze za wcześnie na krem przeciwzmarszczkowy. Na suchej skórze szybko tworzą się zmarszczki. Powinnaś intensywnie nawilżać swoją skórę, bo może być po prostu przesuszona.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem opóźniający starzenie cery

zamiast kremów, które mają znikome działanie, zainwestowałabym w zabiegi kosmetyczne np. laserowe albo ultradzwiękowe jak już na prawdę będziesz mieć bardzo widoczne zmarszczki, efekt będzie przynajmniej zauważalny od razu, a na codzień dobrze nawilżaj i odżywiaj skórę również od wewnątrz.

Re: Krem opóźniający starzenie cery

każdy, który zawiera retinol opóźnia proces starzenia skóry. Im większa zawartość retinolu tym lepiej. Niestety taki krem troszkę kosztuje, zanaczam dobry krem. W sieciówce takiego kremu nie kupisz. Gabinety kosmetyczne na wyższym poziomie mają

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Szukaj w kosmetykach retinolu, peptydów, wit. C, antyoksydantów

Re: Krem opóźniający starzenie cery

postaw na kremy ze śluzem ślimaka. One są rewelacyjne. ja sobie teraz kupiłam drugi raz już całą serię royal snail z eveline :) w hebe jest promocja na te kosmetyki więc to dobra okazja do takich większych zakupów. A wiadomo, że stosując kosmetyki z jednej serii efekty będą lepsze :)

Re: Krem opóźniający starzenie cery

Nawilżaj cerę. Możesz wypróbować preparaty na pierwsze zmarszczki. Przecież zmarszki robią się w różnym wieku. Jednym wcześniej, innym później. Skóra sucha szybciej się starzeje. Także zadbaj o intensywne nawilżenie skóry.

Re: Krem opóźniający starzenie cery

szukaj kremu z dużą dawką witaminy E bo opóźnia starzenie skóry i C która jest przeciwutleczniaczem i ochrania skórę no i dobrze też spożywać te witaminy w posiłkach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: