Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

Depilacja laserowa

• 2020-02-18, o 19:43
  • 5
  • 87
  • 8
  • 6

Depilacja laserowa

Na jak długo wystarcza zabieg depilacji laserowej? Podobno na całe życie, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Re: Depilacja laserowa

Ogólnie żeby osiągnąć efekt całkowitego braku owłosienia trzeba ten zabieg powtórzyć kilka razy (bodajże minimum 5) w konkretnych odstępach czasu. 1 zabieg starcza tak na ok 2 tygodnie (wszystko zależy od grubości i koloru włosów) i później włoski odrastają ale żadsze i słabsze i tak z czasem jest ich coraz mniej i mniej z każdym zabiegiem. 

Ja robiłam sobie na razie trzy razy i jest super, chociaż uważam, że trzeba jeszcze powtórzyć. Ale włosków jest o jakieś 90% mniej a te co odrastają jeszcze są rzadsze i cieńsze. Słyszałam, że dobrze jest powtórzyć zabieg od 3-6 razy a później raz w roku dla przpomnienia jeśli nadal coś się jeszcze trafi. Efekt zależny jest też od jakości sprzętu i dlatego warto zapytać o laser

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Zastanawiam się nad zakupem sprzętu do depilacji laserowej, żeby zabieg wykonywać w domu. Czy efekty są podobne jak w salonie?

rowniez chetnie  sie dowiem na ten temat

Również zmagam się z problemem nadmiernego owłosienia, pomimo tego ze moje badania hormonalne wyszły prawidłowo. Zmęczona depilacja woskiem i kremami do depilacji w końcu zdecydowałam się na depilacje laserowa. I poszłam tu - SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej - mają świetną strone dla samego poczytania o zabiegach by się dokształcić